fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Szkolimy » Bezpłatne filmy o fotografii
28 grudnia 2012
27 października 2017
DR5000.com

Z końcem roku…

Z końcem roku chcieliśmy opublikować jakieś podsumowanie, może równocześnie zamieścić zdjęcia, które nigdy nie doczekały się własnego wpisu. Zalegają jednak na naszych dyskach twory większe, bardziej pilne, bo konsumujące więcej zasobów – filmy. Tak, zmontowaliśmy „małe co nieco” z klipów nakręconych w 2012 roku, które od teraz będzie witało naszych klientów ślubnych, a może też rozjaśni nieco obraz tym, którzy nie do końca rozumieli „ocokaman” :)

W razie problemów z wyświetlaniem, film można objerzeć również bezpośrednio na jutubie.

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Wygodne jak profileBezpłatne filmy o fotografii29 stycznia 201525 października 2017Rafał Krasa

Wygodne jak profile

Przy okazji tematu warsztatów, z komentarzy na ich temat wynikło, że niewielu zrozumiało jak wygląda nasza praca od strony komputera. Akurat teraz jesteśmy w trakcie tworzenia nowych profili, dla nowych aparatów i pomyślałem, że to idealny moment, aby powiedzieć coś więcej na ten temat. Zapraszam więc na film, w którym tłumaczę jak chłop krowie na miedzy :)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Jak brzytwa z automatuBezpłatne filmy o fotografii13 stycznia 201529 października 2017Rafał Krasa

Jak brzytwa z automatu

Będzie o łapaniu ostrości. I to w automacie, bo tak się teraz łapie ostrość. Na pierwszy rzut oka, nie bardzo jest o czym mówić, automat to automat, ale kiedy na forach wystawiamy nasze reportaże na pożarcie, akurat za ostrość jesteśmy przeważnie chwaleni. Coś więc musi być na rzeczy i z pewnością nie jest to, jak często słyszymy, zasługa sprzętu, bo my fotografujemy dokładnie takimi samymi aparatami jak każdy z Was, często może nawet gorszymi. Moim zdaniem, problem musi tkwić więc w technice pracy autofokusem i mam zamiar gadać o tym przez najbliższe pół godziny.

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Fotografia nieśmiertelnaBezpłatne filmy o fotografii21 maja 201410 marca 2018Rafał Krasa

Fotografia nieśmiertelna

Nie jest tajemnicą, że prawie rok temu na stanowisko macro wybraliśmy Tokinę 100 f/2.8 i w zasadzie od samego początku do jej producenta wysyłamy prawie wszystko co robimy tą „setką”. Tak na Jana. I są efekty. Dzięki temu, na ich stronie można obejrzeć nasze zdjęcia makro roślinek i owadów, czasem coś pojawi się na ich fejsbuku. Ale w tym roku udało nam się dla Tokiny wykonać sesję całkiem innego kalibru.

2 komentarzy

Dorota
23 stycznia 2013

Zazdroszczę pasji ! Genialna praca i zdjęcia ! Mogłabym prosić o tytuł muzyki która leci w tle?

Maciej Chabros
17 lipca 2013

gratuluje!! Jak dla mnie jesteście najlepszą parą fotografików w całej PL. Magia na zdjęciach wciąż jest. Aż brak słów :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *