Kim jesteśmy?

Prywatnie jesteśmy rodzeństwem, młodymi ludźmi, których poza więzami krwi połączyła również wspólna pasja. Zawodowo jesteśmy dwójką nowoczesnych fotografów. Kochamy kolory, ostrość i krystaliczną cyfrową czystość zdjęć. Uwielbiamy wszelkie nowinki technologiczne i podążamy za najbardziej aktualnymi trendami w fotografii. Wierzymy, że dzięki najnowocześniejszym technologiom możemy robić to, o czym 10, 20 czy 100 lat temu nie mogli marzyć nawet najwięksi fotografowie. Dlatego też wymagamy od siebie więcej i więcej, w nieskończoność podnosząc jakość naszej pracy – najlepiej, to wciąż nie dostatecznie dobrze. Próżno szukać w naszym portfolio czarnobiałych, zaszumionych, nieostrych, pseudo-artystycznych zdjęć. Wręcz przeciwnie. Twardo stąpamy po ziemi i bardzo krytycznie oceniamy nawet najlepsze wyniki naszej pracy. Jesteśmy typem „wiecznie niezadowolonych” :)

Świetnie czujemy się w większości dziedzin fotografii, a nawet w niektórych dziedzinach filmu. Potrafimy biegle i bardzo kompetentnie pracować w studiu, ale podstawą naszej pracy jest reportaż. W naszej ocenie to perspektywa pracy z ludźmi czyni fotografię tak wspaniałym zajęciem i staramy się czerpać z tego pełnymi garściami.

Fotografią zajmujemy się od lat, ale wciąż jesteśmy tylko “uczniami”. Choć nie mamy konkretnego nauczyciela, każdego dnia z pokorą poszukujemy czegoś nowego. Nie oglądając się na innych staramy się być lepsi od siebie samych, pobijać własne rekordy i szlifować własny, unikatowy styl. Drugich tak zmotywowanych i zaangażowanych jak my po prostu nie ma! :)

A skąd ta nazwa? DR5000 to prawie cała nasza oferta handlowa – D jak Diana, R jak Rafał, 5000 jak cena :)