fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Szkolimy » Filmy o fotografii
25 grudnia 2013
30 kwietnia 2020
DR5000.com

Z końcem kolejnego roku…

fotografia ślubna warszawa

Link bezpośredni: http://www.youtube.com/watch?v=QXW-ZV8sg08

Prawie dokładnie rok temu, opublikowaliśmy film o tym, jak wygląda nasza praca i dlaczego tak strasznie kochamy fotografię. W tym roku postanowiliśmy pokazać prawie to samo, ale tym razem od strony zaplecza zaplecza – czyli jak wygląda DR5000 w pracy, kiedy nie robimy zdjęć :) Wszystko na podstawie jednej ślubnej sesji portretowej w Izraelu.

Ciekawostka jest taka, że cały film nakręciliśmy teoretycznie zupełnie niestworzonym do tego sprzętem, Olympusem OM-D E-M1. Pomimo, że recenzje całkowicie dyskwalifikują go w tej materii, dla nas to najlepszy sprzęt do filmowania jakim kiedykolwiek pracowaliśmy w podróży. Tylko jedno, pierwsze ujęcie z Sigmy 35 f/1.4 i „setki” nakręcone zostały lustrzanką. Oczywiście kadry podwodne, to również nie E-M1. Nakręcenie całej reszty to była bułka z masłem i prawdziwa, ogromna przyjemność. Nawet koloryzacja przebiegła bezboleśnie (wszelkie bóle to była nasza wina), bo profil domyślny aparatu lekko rozjaśnia cienie i w tych partiach obrazu zarejestrowała się ogromna ilość detali. To była kolejna miła niespodzianka odnośnie tego cudownego Olympusa :)

Wesołych Świąt i szczęśliwego, najszczęśliwszego Nowego Roku!

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Sony A7 III bez tajemnic”Filmy o fotografii8 marca 202014 maja 2020DR5000.com

„Sony A7 III bez tajemnic”

Wszelkie informacje na temat filmu „Sony A7 III bez tajemnic” zostały przeniesione na stronę produktu w naszym sklepie: https://sklep.dr5000.com/produkt-MOV0031.html.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie dostępne są również inne nasze filmy: https://sklep.dr5000.com.

Wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące filmów, sprzedaż oraz dostępu do wykopionych treści znajdują się w sklepie, w dziale „Pytania i odpowiedzi”.

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Błysk wyzwolony”Filmy o fotografii26 listopada 201814 maja 2020DR5000.com

„Błysk wyzwolony”

Wszelkie informacje na temat filmu „Błysk wyzwolony” zostały przeniesione na stronę produktu w naszym sklepie: https://sklep.dr5000.com/produkt-MOV0026.html.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie dostępne są również inne nasze filmy: https://sklep.dr5000.com.

Wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące filmów, sprzedaż oraz dostępu do wykopionych treści znajdują się w sklepie, w dziale „Pytania i odpowiedzi”.

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Pol’and’Rock!Filmy o fotografii5 sierpnia 201830 kwietnia 2020Rafał Krasa

Pol’and’Rock!

Woodstock, Woodstock i po Pol’and’Rocku! Woodstocku już nie ma, ale to wciąż najbardziej żywa, najcudowniejsza i jedna z największych imprez na całym świecie! I choć bardzo, bardzo chcieliśmy tam być, ostatecznie nie było nas na tegorocznym Woodstocku Pol’and’Rocku. To złe wieści.

Są jednak też dobre :) Jest nam smutno, może wręcz przykro, że nie było nas na festiwalu, postanowiliśmy więc festiwal sprowadzić na nasz kanał. Od teraz „Czas relasku” staje się filmem ogólnodostępnym dla każdego i każdy, o dowolnej porze roku będzie mógł wrócić na Woodstock i zobaczy jak od zaplecza powstali „Ludzie Woodstocku” oraz „Ludzie Woodstocku 2”. (...).

7 komentarzy

Kasia
25 grudnia 2013

Wasz głos wpływa na mnie uspokajająco! Więcej filmów! :D

25 grudnia 2013

Kolejny świetny film :)

25 grudnia 2013

Super !!!

3 stycznia 2014

Bardzo przyjemnie się Was ogląda!:) Czy tylko u mnie jest problem z głosem na początku?

Iva
10 stycznia 2014

Tak, u mnie tez jest problem z głosem i jakiś zielony kwadrat na dole ekranu się pojawia..
Film ogólnie rewelacja. Uwielbiam podróże jednak nie często gdzieś bywam. Fotografią amatorsko pasjonuję się od dawna i takie zdjęcia są dla mnie marzeniem :)

Gaston
1 lutego 2014

Bardzo przyjemny materiał …aż chce się wyrwać z tych zimowych klimatów i ruszyć Waszymi śladami.

Zauważyłem, że w czasie tej sesji korzystaliście z oświetlenia GENESIS.
Jak Wam się pracuje z tym systemem, czy jest poręczny i współpracuje z innymi lampami?
I jeszcze małe pytanko – cóż to za ciekawy softbox używacie?

Inny Wiktor
23 maja 2014

Super materiał. Bardzo fajny zabieg graficzno-stylistyczny z zielonym prostokątem maskujący chwilowe problemy techniczne. Przykład jak z wady zrobić walor.
Mała uwaga dotycząca materiału o E1 i różnic w wyświetlaniu obrazu na lcd i w wizjerze. Proponuję poszperać w menu. Coraz więcej sprzętu ma możliwość wyboru innych parametrów dla każdego z wyświetlaczy (odrębną dla lcd i evf). W Olympusie może dodatkowo nakładać się funkcja Live View Boost.
Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *