fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Filmujemy » Filmy lifestylowe
25 grudnia 2013
25 października 2017
DR5000.com

Z końcem kolejnego roku…

fotografia ślubna warszawa

Link bezpośredni: http://www.youtube.com/watch?v=QXW-ZV8sg08

Prawie dokładnie rok temu, opublikowaliśmy film o tym, jak wygląda nasza praca i dlaczego tak strasznie kochamy fotografię. W tym roku postanowiliśmy pokazać prawie to samo, ale tym razem od strony zaplecza zaplecza – czyli jak wygląda DR5000 w pracy, kiedy nie robimy zdjęć :) Wszystko na podstawie jednej ślubnej sesji portretowej w Izraelu.

Ciekawostka jest taka, że cały film nakręciliśmy teoretycznie zupełnie niestworzonym do tego sprzętem, Olympusem OM-D E-M1. Pomimo, że recenzje całkowicie dyskwalifikują go w tej materii, dla nas to najlepszy sprzęt do filmowania jakim kiedykolwiek pracowaliśmy w podróży. Tylko jedno, pierwsze ujęcie z Sigmy 35 f/1.4 i „setki” nakręcone zostały lustrzanką. Oczywiście kadry podwodne, to również nie E-M1. Nakręcenie całej reszty to była bułka z masłem i prawdziwa, ogromna przyjemność. Nawet koloryzacja przebiegła bezboleśnie (wszelkie bóle to była nasza wina), bo profil domyślny aparatu lekko rozjaśnia cienie i w tych partiach obrazu zarejestrowała się ogromna ilość detali. To była kolejna miła niespodzianka odnośnie tego cudownego Olympusa :)

Wesołych Świąt i szczęśliwego, najszczęśliwszego Nowego Roku!

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Pol’and’Rock!Filmy lifestylowe5 sierpnia 20185 sierpnia 2018Rafał Krasa

Pol’and’Rock!

Woodstock, Woodstock i po Pol’and’Rocku! Woodstocku już nie ma, ale to wciąż najbardziej żywa, najcudowniejsza i jedna z największych imprez na całym świecie! I choć bardzo, bardzo chcieliśmy tam być, ostatecznie nie było nas na tegorocznym Woodstocku Pol’and’Rocku. To złe wieści.

Są jednak też dobre :) Jest nam smutno, może wręcz przykro, że nie było nas na festiwalu, postanowiliśmy więc festiwal sprowadzić na nasz kanał. Od teraz „Czas relasku” staje się filmem ogólnodostępnym dla każdego i każdy, o dowolnej porze roku będzie mógł wrócić na Woodstock i zobaczy jak od zaplecza powstali „Ludzie Woodstocku” oraz „Ludzie Woodstocku 2”. (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Czar prysł”Filmy lifestylowe12 kwietnia 201825 czerwca 2018Rafał Krasa

„Czar prysł”

Szanowni, Moi Drodzy, Kochani!

„Pani Diano, Absolutnie nie chodzi o lekceważenie Państwa. Pierwszeństwo maja firmy które biorą udział w targach i rezerwują sale i nie mogę im odmówić . Zawsze to podkreślam w mailach do Państwa i rozmowach. Proszę mi wierzyc ze jeżeli istniałaby taka mozlwiosc bardzo chętnie bym udostępniła Państwu sale na warsztaty.” Otóż w tym roku nie będzie nas na targach wcale i chciałbym usprawiedliwić naszą nieobecność.

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Ludzie z pasją”Filmy lifestylowe17 marca 201829 marca 2018DR5000.com

„Ludzie z pasją”

Na kanale Tomasza „Zienia” Zienkiewicza pojawił się film z nami w roli głównej. Jest to pierwsza część wywiadu, podobno ma być też druga, a my przypuszczamy, że możliwe, że będzie też trzecia jest też druga część. Już słyszeliśmy zastrzeżenia do dźwięku, chętnie jednak usłyszymy merytoryczne komentarze do samej treści i zachęcamy do komentowania pod wpisem. Dobrego senasu!

EDIT: Robaczki, o dźwięku już słyszeliśmy i więcej słyszeć nie chcemy. To nic nie wnosi, nie da się tego zmienić, a mimo, że nie jest idealny, naszym zdaniem „wszystko słychać”. Bardzo Was prosimy o wyłącznie merytoryczne komentarze, dotyczące tego co powiedzieliśmy w (...).

7 komentarzy

Kasia
25 grudnia 2013

Wasz głos wpływa na mnie uspokajająco! Więcej filmów! :D

25 grudnia 2013

Kolejny świetny film :)

25 grudnia 2013

Super !!!

3 stycznia 2014

Bardzo przyjemnie się Was ogląda!:) Czy tylko u mnie jest problem z głosem na początku?

Iva
10 stycznia 2014

Tak, u mnie tez jest problem z głosem i jakiś zielony kwadrat na dole ekranu się pojawia..
Film ogólnie rewelacja. Uwielbiam podróże jednak nie często gdzieś bywam. Fotografią amatorsko pasjonuję się od dawna i takie zdjęcia są dla mnie marzeniem :)

Gaston
1 lutego 2014

Bardzo przyjemny materiał …aż chce się wyrwać z tych zimowych klimatów i ruszyć Waszymi śladami.

Zauważyłem, że w czasie tej sesji korzystaliście z oświetlenia GENESIS.
Jak Wam się pracuje z tym systemem, czy jest poręczny i współpracuje z innymi lampami?
I jeszcze małe pytanko – cóż to za ciekawy softbox używacie?

Inny Wiktor
23 maja 2014

Super materiał. Bardzo fajny zabieg graficzno-stylistyczny z zielonym prostokątem maskujący chwilowe problemy techniczne. Przykład jak z wady zrobić walor.
Mała uwaga dotycząca materiału o E1 i różnic w wyświetlaniu obrazu na lcd i w wizjerze. Proponuję poszperać w menu. Coraz więcej sprzętu ma możliwość wyboru innych parametrów dla każdego z wyświetlaczy (odrębną dla lcd i evf). W Olympusie może dodatkowo nakładać się funkcja Live View Boost.
Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *