dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Filmujemy » Filmy lifestylowe
25 grudnia 2013
25 października 2017
DR5000.com

Z końcem kolejnego roku…

fotografia ślubna warszawa

Link bezpośredni: http://www.youtube.com/watch?v=QXW-ZV8sg08

Prawie dokładnie rok temu, opublikowaliśmy film o tym, jak wygląda nasza praca i dlaczego tak strasznie kochamy fotografię. W tym roku postanowiliśmy pokazać prawie to samo, ale tym razem od strony zaplecza zaplecza – czyli jak wygląda DR5000 w pracy, kiedy nie robimy zdjęć :) Wszystko na podstawie jednej ślubnej sesji portretowej w Izraelu.

Ciekawostka jest taka, że cały film nakręciliśmy teoretycznie zupełnie niestworzonym do tego sprzętem, Olympusem OM-D E-M1. Pomimo, że recenzje całkowicie dyskwalifikują go w tej materii, dla nas to najlepszy sprzęt do filmowania jakim kiedykolwiek pracowaliśmy w podróży. Tylko jedno, pierwsze ujęcie z Sigmy 35 f/1.4 i „setki” nakręcone zostały lustrzanką. Oczywiście kadry podwodne, to również nie E-M1. Nakręcenie całej reszty to była bułka z masłem i prawdziwa, ogromna przyjemność. Nawet koloryzacja przebiegła bezboleśnie (wszelkie bóle to była nasza wina), bo profil domyślny aparatu lekko rozjaśnia cienie i w tych partiach obrazu zarejestrowała się ogromna ilość detali. To była kolejna miła niespodzianka odnośnie tego cudownego Olympusa :)

Wesołych Świąt i szczęśliwego, najszczęśliwszego Nowego Roku!

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Czar prysł”Filmy lifestylowe12 kwietnia 201825 czerwca 2018Rafał Krasa

„Czar prysł”

Szanowni, Moi Drodzy, Kochani!

„Pani Diano, Absolutnie nie chodzi o lekceważenie Państwa. Pierwszeństwo maja firmy które biorą udział w targach i rezerwują sale i nie mogę im odmówić . Zawsze to podkreślam w mailach do Państwa i rozmowach. Proszę mi wierzyc ze jeżeli istniałaby taka mozlwiosc bardzo chętnie bym udostępniła Państwu sale na warsztaty.” Otóż w tym roku nie będzie nas na targach wcale i chciałbym usprawiedliwić naszą nieobecność.

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Ludzie z pasją”Filmy lifestylowe17 marca 201829 marca 2018DR5000.com

„Ludzie z pasją”

Na kanale Tomasza „Zienia” Zienkiewicza pojawił się film z nami w roli głównej. Jest to pierwsza część wywiadu, podobno ma być też druga, a my przypuszczamy, że możliwe, że będzie też trzecia jest też druga część. Już słyszeliśmy zastrzeżenia do dźwięku, chętnie jednak usłyszymy merytoryczne komentarze do samej treści i zachęcamy do komentowania pod wpisem. Dobrego senasu!

EDIT: Robaczki, o dźwięku już słyszeliśmy i więcej słyszeć nie chcemy. To nic nie wnosi, nie da się tego zmienić, a mimo, że nie jest idealny, naszym zdaniem „wszystko słychać”. Bardzo Was prosimy o wyłącznie merytoryczne komentarze, dotyczące tego co powiedzieliśmy w (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Śmieszki heheszkiFilmy lifestylowe15 stycznia 201810 marca 2018Diana Krasa

Śmieszki heheszki

10 stycznia 2018 roku Olympus Polska oficjalnie zaprezentował dwa nowe obiektywy: M.Zuiko 17 mm f/1.2 PRO oraz M.Zuiko 45 mm f/1.2 PRO.

Prezentacja połączona z wykładem Arcadiusa Mauritza oraz częścią warsztatową odbyła się w studiu Las w Warszawie.

To były pierwsze od 2010 warsztaty, w który wystąpiliśmy jako uczestnicy.

7 komentarzy

Kasia
25 grudnia 2013

Wasz głos wpływa na mnie uspokajająco! Więcej filmów! :D

25 grudnia 2013

Kolejny świetny film :)

25 grudnia 2013

Super !!!

3 stycznia 2014

Bardzo przyjemnie się Was ogląda!:) Czy tylko u mnie jest problem z głosem na początku?

Iva
10 stycznia 2014

Tak, u mnie tez jest problem z głosem i jakiś zielony kwadrat na dole ekranu się pojawia..
Film ogólnie rewelacja. Uwielbiam podróże jednak nie często gdzieś bywam. Fotografią amatorsko pasjonuję się od dawna i takie zdjęcia są dla mnie marzeniem :)

Gaston
1 lutego 2014

Bardzo przyjemny materiał …aż chce się wyrwać z tych zimowych klimatów i ruszyć Waszymi śladami.

Zauważyłem, że w czasie tej sesji korzystaliście z oświetlenia GENESIS.
Jak Wam się pracuje z tym systemem, czy jest poręczny i współpracuje z innymi lampami?
I jeszcze małe pytanko – cóż to za ciekawy softbox używacie?

Inny Wiktor
23 maja 2014

Super materiał. Bardzo fajny zabieg graficzno-stylistyczny z zielonym prostokątem maskujący chwilowe problemy techniczne. Przykład jak z wady zrobić walor.
Mała uwaga dotycząca materiału o E1 i różnic w wyświetlaniu obrazu na lcd i w wizjerze. Proponuję poszperać w menu. Coraz więcej sprzętu ma możliwość wyboru innych parametrów dla każdego z wyświetlaczy (odrębną dla lcd i evf). W Olympusie może dodatkowo nakładać się funkcja Live View Boost.
Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *