fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Filmujemy » Filmy komercyjne
23 października 2013
30 kwietnia 2020
Diana Krasa

uonet+ – film wizerunkowy

film wizerunkowy, film reklamowy

Wiem, że wszyscy czekają na kolejny film, ale Rafał utknął na końcówce scenariusza. Faktycznie, tak się chłopaczyna zamotał, że nie wiadomo jak z tego wybrnąć i trochę mu współczuję, bo codziennie próbuje to poprawiać, a skończy pewnie pisząc od zera. Tabula rasa jego ratunkiem!

Ale ja nie o tym, nie o tym. W zapowiedzi usłyszeliście o filmach, które utknęły. I oto dwa z nich odutknęły! Mamy do pokazania pierwszy film, który nakręciliśmy na początku tego lata dla firmy VULCAN Sp z o.o. i jesteśmy z niego dumni. Poszczególne sceny powstały we Wrocławiu, Warszawie i Lublinie, a zdjęcia trwały 3 dni. Kadry, światło, kamera, dźwięk, a nawet korekcja i montaż – wszystko było w naszych 4 rękach. Co prawda, dialogi były na papierze, był też napisany na kolanie, ogólny scenopis, ale nie było scenariusza, więc ostatecznie mieliśmy bardzo duży wpływ na końcowy efekt. To nasza pierwsza tak duża produkcja filmowa i chętnie wysłuchamy każdej opinii!

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Filmujemy!Filmy komercyjne2 lipca 201330 kwietnia 2020DR5000.com

Filmujemy!

Gdyby ktoś jeszcze nie słyszał, DR5000 zaczęło produkcję filmów. Dziś pracujemy we Wrocławiu i jest to klatka z porannych zdjęć. A już, mamy nadzieję, niedługo, całe filmy pojawią się na naszym blogu :)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Wild at Heart” – Mariusz PrzybylskiFilmy komercyjne31 marca 201530 kwietnia 2020Diana Krasa

„Wild at Heart”

W grudniu mieliśmy ogromną przyjemność wykonać filmowy reportaż z pokazu zimowo-wiosennej kolekcji Mariusza Przybylskiego, „Wild at Heart”. Po pokazie Babyliss zaprezentował swoje lokówki, a na stoisku pojawiły się ogromne wydruki naszych zdjęć oraz nasze filmy. Zdjęcia do reportażu, montaż i cała postprodukcja to nasze dzieło.

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Film reklamowy na pięć gwiazdekFilmy komercyjne4 marca 201430 kwietnia 2020DR5000.com

Film reklamowy na pięć gwiazdek

To nie był nasz pierwszy film, ale pierwszy tak ważny. Przede wszystkim dlatego, że tym razem zajęliśmy się całą produkcją i to nawet szerzej niż zwykle, bo poza przygotowaniami, scenariuszem, zdjęciami, montażem i całą postprodukcją, wyjątkowo musieliśmy jeszcze przygotować format do emisji w kinie. Myślenie o filmie trwało kilka miesięcy, ale jak stare wygi, brawurowo, zdjęcia zakończyliśmy dopiero w ubiegłym tygodniu. W sumie z kamerą pracowaliśmy przez 3 dni i wszystko odbyło się zgodnie z założeniami scenariusza.

1 komentarz

23 października 2013

Ponieważ świadomość klienta najlepiej kształtuje się podświadomie przez bombardowanie go wizerunkiem, hasłem, tzw. branding, fajnie byłoby od czasu do czasu w filmie pokazać w tle logo samego systemu i jego nazwy. Nazwa jest wymieniana kilkakrotnie ale trudna do zapamiętania i zrozumienia dla laika (sama cofałam dwa razy aby skumać co to za nazwa). Nie widać jej. Jest sporo najazdów na nazwę samej firmy ale to nie firma ma się sprzedać, tylko produkt, tak? Druga rzecz, choć to bardziej do autorów tekstów – dodajcie info o zabezpieczeniach, back-upach dziennika, robionych przez system; istnieje zapewne obawa wśród nauczycieli, że co sprytniejsi uczniowie znajdą sposób, aby włamać się do systemu i pozmieniać co trzeba ;) Jakość filmu profesjonalna, ale to u Was już norma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *