fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o tym, co u nas nowego, zapisz się do listy subskrypcyjnej. Za każdym razem, kiedy będziemy chcieli czymś się podzielić, otrzymasz e-mail. Tym jednym kanałem zastąpimy kilka serwisów na raz i będziemy mieli pewność, że te informacje do Was docierają. Podaj adres, wybierz język, wciśnij ENTER i od teraz jesteśmy w kontakcie! :)

Obiecujemy, że zebranych adresów e-mail nigdy nie udostępnimy nikomu, będziemy wykorzystywali je wyłącznie my i tylko zgodnie z profilem naszej działalności. W każdej chwili możesz usunąć swój adres z listy subskrypcyjnej za pomocą poniższego formularza.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez DR5000 s.c. w celach: marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych produktów i usług. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przechowywane przez okres 10 lat. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: kontakt@dr5000.com