fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Fotografujemy » Fotografia ślubna
9 sierpnia 2016
25 października 2018
Rafał Krasa

Patrycja i Sebastian – reportaż ślubny

W okresie urlopów, zwykle wyjeżdzamy w każdy czwartek lub piątek w podróż. Do końca tygodnia pracujemy przy reportażach ślubnych i do siebie wracamy w poniedziałek. Od poniedziałku do czwartku mamy weekend, ale później znowu wyruszamy w podróż. Ten rok jest jednak inny. Przez ostatnie lata, w Lublinie pracowaliśmy zaledwie kilka razy, pewnie trzy. Jest połowa sierpnia, a za nami już szósty taki reportaż i to nie koniec. Na zdjęcia wyruszamy po południu i wracamy po północy, a to komfort jakiego nie zaznaliśmy od dawna. Tak, to pierwsze od lat, zasłużone i odkładane wakacje! ;)

Tak więc tym razem mamy dla Was migawki z naszych wakacji, czyli reportaż Patrycji i Sebastiana. Smacznego! :)

Organizacja: zwadowski.pl
Dekoracje: rockandflowers.pl
Lokalizacja: lesce.pl

fotografia ślubna warszawafotografia ślubna lublinfotografia ślubna warszawazdjęcia ślubne krakówzdjęcia ślubne warszawafotograf ślubny krakówfotografia ślubna warszawafotografia ślubna krakówfotografia ślubna warszawafotografia ślubna krakówfotograf ślubny warszawazdjęcia ślubne krakówzdjęcia ślubne lublinzdjęcia ślubne warszawafotografia ślubna lublinzdjęcia ślubne warszawafotograf ślubny warszawafotografia ślubna lublinfotograf ślubny warszawafotograf ślubny krakówfotograf ślubny lublinzdjęcia ślubne warszawazdjęcia ślubne krakówfotografia ślubna lublinfotograf ślubny krakówzdjęcia ślubne krakówzdjęcia ślubne lublinzdjęcia ślubne warszawafotografia ślubna lublinfotografia ślubna krakówzdjęcia ślubne lublinfotograf ślubny warszawazdjęcia ślubne warszawafotografia ślubna warszawazdjęcia ślubne warszawafotograf ślubny warszawafotografia ślubna warszawafotografia ślubna krakówzdjęcia ślubne krakówzdjęcia ślubne lublinfotograf ślubny krakówfotograf ślubny krakówzdjęcia ślubne krakówfotograf ślubny krakówfotograf ślubny lublinfotografia ślubna warszawafotograf ślubny krakówfotografia ślubna krakówfotograf ślubny lublinzdjęcia ślubne lublinfotografia ślubna krakówfotograf ślubny warszawafotografia ślubna warszawafotografia ślubna warszawafotograf ślubny krakówfotograf ślubny warszawafotograf ślubny lublinzdjęcia ślubne krakówfotografia ślubna krakówzdjęcia ślubne warszawazdjęcia ślubne krakówfotografia ślubna krakówfotografia ślubna lublinzdjęcia ślubne krakówfotografia ślubna krakówfotografia ślubna lublinfotograf ślubny krakówfotografia ślubna warszawafotografia ślubna krakówzdjęcia ślubne krakówfotograf ślubny lublinfotograf ślubny krakówfotograf ślubny krakówfotograf ślubny warszawazdjęcia ślubne lublinzdjęcia ślubne krakówfotograf ślubny lublinzdjęcia ślubne lublinzdjęcia ślubne lublinfotograf ślubny lublinzdjęcia ślubne warszawafotograf ślubny krakówfotograf ślubny krakówfotografia ślubna krakówfotograf ślubny lublinzdjęcia ślubne krakówzdjęcia ślubne krakówfotografia ślubna krakówfotografia ślubna krakówzdjęcia ślubne lublinzdjęcia ślubne lublinzdjęcia ślubne lublinzdjęcia ślubne krakówfotografia ślubna krakówzdjęcia ślubne krakówzdjęcia ślubne lublinzdjęcia ślubne warszawafotografia ślubna warszawafotografia ślubna lublinzdjęcia ślubne lublinzdjęcia ślubne lublinzdjęcia ślubne warszawafotografia ślubna lublinfotografia ślubna lublinzdjęcia ślubne warszawafotograf ślubny krakówzdjęcia ślubne krakówzdjęcia ślubne krakówfotograf ślubny kraków

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Aleksandra i Jakub – reportaż ślubny w stylu glamourFotografia ślubna30 lipca 201930 lipca 2019Rafał Krasa

Aleksandra i Jakub

Tak jak obiecaliśmy, pokażemy coś jeszcze z kategorii „fotografii ślubnej” i oto to coś jeszcze! Czeka nas jeszcze sesja portretowa, ale już dziś zapraszamy na reportaż z przepięknego ślubu Aleksandry i Jakuba! To uczta dla oka i nie nasza w tym zasługa! ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Patrycja i Robert – reportaż ślubny w stylu glamourFotografia ślubna23 maja 201922 sierpnia 2019Rafał Krasa

Patrycja i Robert

Warsztaty, nowy sprzęt, a w przyszłym roku ogromny przewrót w Diany życiu! W tym wszystkim na blogu zabrakło nieco miejsca na reportaże ślubne, ale cały czas fotografujemy i to z ogromną energią! O sprzęcie powiemy niebawem na Youtubie, a dziś zapraszamy na reportaż z przepięknego ślubu Patrycji i Roberta, który tak przepięknie zorganizowała Paulina z ONE. Zapraszamy! ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Podwójnie nagrodzona sesja na IslandiiFotografia ślubna10 grudnia 201829 maja 2019DR5000.com

Podwójnie nagrodzona sesja na Islandii

Wspaniałe wieści! W jesiennym konkursie ISPWP zajęliśmy 3. i 4. miejsce i to w tej samej kategorii! Cieszymy się niezmiernie, bo dawno nie było nas w ISPWP, a jednak wciąż jesteśmy w stanie pojawiać się pośród najlepszych z najlepszych ;)

21 komentarzy

kAMIL
11 sierpnia 2016

NO ZNOWU TO ZROBILIŚCIE !!! GRATULACJE SUPER ROBOTA :)

11 sierpnia 2016

Jesteście obrzydliwie zdolni. GRATULACJE !!!

11 sierpnia 2016

taki „sufit” na sali marzenie każdego fotografa. Jeśli to nie problem – dużo tu olumpusa?

łukasz
11 sierpnia 2016

pięknie :) zazdraszczam

iso1600
11 sierpnia 2016

Jak zwykle genialnie ;) Wyznaczacie niezwykle wysoki poziom, do którego mam nadzieję kiedyś dojść. Dziękuję ;)

Magdalena
11 sierpnia 2016

Nic dodac nic ująć… no jak zwykle:D CUDOWNIE!

Włocik
11 sierpnia 2016

Kurcze… Cieżko się Wami inspirować bo Was się nie da dogonić. Szczerze mówiąc to wręcz deinspirujące bo nagle wchodzę tu dziś i znowu w środku sezonu uświadamiacie mi jakim fotoziutem jestem. Fenomenalne zdjęcia! Jesteście najlepszymi fotografami ślubnymi w Polsce!

Gregors Photography
11 sierpnia 2016

Jak dla mnie jesteście mistrzami świata i mam nadzieję ze kiedyś będę chodź w połowie tak dobry ja wy ;-)

M
11 sierpnia 2016

zjawiskowe! można wczuć się w klimat. brawo dla Państwa Młodych za wspaniałą organizację ślubu- widać, że każdy szczegół zagrał i był w pełni zgodny z ich wizją. Oby zawsze się tak w życiu wiodło :)

DR5000.com
11 sierpnia 2016

Akurat organizacją zajęli się panowie z zwadowski.pl, ale cała reszta to prawda. Ślub był perfekcyjnie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Andrew
12 sierpnia 2016

:D :D Awesome wedding photos! What a fantastic time, beautiful day, and beautiful couple! <3

grzerys
12 sierpnia 2016

Kunszt i mistrzowstwo. Ten reportaz to juz nie fotografia ale sztuka i magia. Gratuluje i pozdrawiam.

1 września 2016

Pięknie! powtarzam po innych ale …. jak zawsze :)

Michał
13 września 2016

Gdzieś czytałem u Was zapowiedź że co tydzień będzie nowy reportaż ? Czekam, jesteście moja inspiracją.

DR5000.com
13 września 2016

Dzięki! Niestety jednak chyba na reportaże już nie znajdziemy miejsca, ale jeśli szukasz inspiracji to nadchodzi inspiracyjna bomba atomowa! :)

27 września 2016

Mega swietny reportaz. Brawo TY ;-) tzn Brawo WY ;-)

26 października 2016

Rewelacyjny materiał. Piękne zdjęcia z przyjęcia

6 stycznia 2017

Piękny ślub, świetne zdjęcia ślubne. Pozdrawiam.

Michał25
26 stycznia 2017

Witam proszę powiedzieć jaki sprzęt był użyty w tej sesji super zdjęcia

DR5000.com
26 stycznia 2017

https://youtu.be/ZE32V8pMf8k

1 lutego 2017

Cóż można dużo powiedzieć? Kolory i kadry idealne, historia opowiedziana w sposób idealny. Nic tylko można się uczyć oglądać Waszą pracę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *