fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Fotografujemy » Fotografia ślubna
19 lipca 2014
30 kwietnia 2020
DR5000.com

Oko

fotografia ślubna warszawa

W tym miejscu byliśmy nie raz, ale nie wiedzieć czemu, ani razu nie zrobiliśmy takiego kadru. Może to nic odkrywczego, ale chyba po raz pierwszy w pełni świadomie użyliśmy światła na krzyż i jesteśmy z siebie dumni :) Niezależnie od kierunku światła zastanego, błyskiem wyznaczyliśmy gdzie jest góra zdjęcia, z zamiarem postawienia wszystkiego na głowie. Kadr powstał przy użyciu Tokiny 16-28 f/2.8 – dajcie nam proszę jeszcze chwilę, a obiecujemy powiedzieć o tym obiektywie wszystko. A będzie o czym mówić, bo to cudowne urządzenie!

Niech to jedno zdjęcie będzie zapowiedzią czwartkowej sesji portretowej Izy i Bartka – sesji, na którą umawialiśmy się od czasu ich reportażu sprzed prawie roku! :)

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Aleksandra i Jakub – reportaż ślubny w stylu glamourFotografia ślubna30 lipca 201930 kwietnia 2020Rafał Krasa

Aleksandra i Jakub

Tak jak obiecaliśmy, pokażemy coś jeszcze z kategorii „fotografii ślubnej” i oto to coś jeszcze! Czeka nas jeszcze sesja portretowa, ale już dziś zapraszamy na reportaż z przepięknego ślubu Aleksandry i Jakuba! To uczta dla oka i nie nasza w tym zasługa! ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Patrycja i Robert – reportaż ślubny w stylu glamourFotografia ślubna23 maja 201930 kwietnia 2020Rafał Krasa

Patrycja i Robert

Warsztaty, nowy sprzęt, a w przyszłym roku ogromny przewrót w Diany życiu! W tym wszystkim na blogu zabrakło nieco miejsca na reportaże ślubne, ale cały czas fotografujemy i to z ogromną energią! O sprzęcie powiemy niebawem na Youtubie, a dziś zapraszamy na reportaż z przepięknego ślubu Patrycji i Roberta, który tak przepięknie zorganizowała Paulina z ONE. Zapraszamy! ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Podwójnie nagrodzona sesja na IslandiiFotografia ślubna10 grudnia 201830 kwietnia 2020DR5000.com

Podwójnie nagrodzona sesja na Islandii

Wspaniałe wieści! W jesiennym konkursie ISPWP zajęliśmy 3. i 4. miejsce i to w tej samej kategorii! Cieszymy się niezmiernie, bo dawno nie było nas w ISPWP, a jednak wciąż jesteśmy w stanie pojawiać się pośród najlepszych z najlepszych ;)

1 komentarz

26 lipca 2014

Hej nooo jak widzę wasze zdjecia to zastanawiam się czy kiedyś będę mógł powiedzieć zrobiłem zdjęcie ktorego nawet dr5000 by się nie powstydzilo. Jesteście nadzwyczajni, uwielbiam was i mam nadzieję kiedyś uścisnąć was za rękę! Trzymaćie poziom wielkie wyrazy uznania i szacunku. :D.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *