dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Fotografujemy » Fotografia ślubna
14 lipca 2014
19 lutego 2015
Diana Krasa

Małgorzata i Victor – reportaż ślubny

Nie lubimy mówić „sezon ślubny”, ale tegoroczny sezon jest dla nas wyjątkowo łaskawym czasem. Jest łatwo albo jeszcze łatwiej, a nasze reportaże w tym roku w zasadzie wykonują się same. Nasza rola sprowadza się do trzymania aparatu i pilnowania ekspozycji. Tak jak i tym razem – Małgosia, Victor, rodzice, goście, absolutnie wszyscy stworzyli tak wspaniałą atmosferę, że nawet my sami się zapowietrzyliśmy i nie wiadomo kiedy zrobiliśmy 4000 zdjęć. Teraz nie sposób się przez nie przekopać. Dlatego ten wpis to wcale nie najlepsze zdjęcia, a raczej te, na które natknęłam się godzinami przeglądając to co zgraliśmy z kart.

Ciekawostka – mamy nowe lampy na stopce i cały nowy system wyzwalania. To przesiadka, którą planowaliśmy od końca 2012 roku i jesteśmy chyba prze-szczęśliwi, że to już. Póki co przytłoczył nas ogrom nowych możliwości i próbujemy zebrać myśli. Jak tylko upewnimy się, że to była dobra decyzja, ogłosimy co i jak :)

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Joanna i Aleksander – sesja portretowa na SantoriniFotografia ślubna16 września 201723 czerwca 2018Rafał Krasa

Joanna i Aleksander

Zabrzmi to niewiarygodnie, ale oto drugi w dniu dzisiejszym wpis. Odbywamy przymusową pauzę i pomyśleliśmy, że to idealny czas na znienawidzoną przez nas godzinkę lub sześć przy komputerze. W męczarniach, wyciągamy więc, co mamy :)

Ślub Joanny i Alka odbył się na Santorini i powstał też reportaż, na wyspie spędziliśmy z nimi okrągły tydzień, ale dzisiaj już nie zdążylibyśmy opublikować wszystkich zdjęć, więc poprzestajemy na portretach, a reportaż zostawiamy sobie na kiedyś. Zapraszamy na sesję portretową z najpiękniejszego miejsca na ziemi oraz na film o tej sesji :)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Nina i Chaz – reportaż ślubny w prawdziwie amerykańskim styluFotografia ślubna6 maja 20156 marca 2018Diana Krasa

Nina i Chaz

Oto miniony weekend, dwa cudowne dni z Niną i Chazem. Żadne słowa choćby w najmniejszym stopniu nie oddadzą tego, co widzieliśmy, przeżyliśmy, ani tego jak cudowne było to wydarzenie, zrobiliśmy jednak wszystko, aby mimo wszystko opowiedzieć tę piękną historię. Darujemy sobie więc czcze wierszyki i zapraszamy na reportaż!

Nina, Chaz, it was a pleasure, a blinding experience. It was an honor. Thank you!

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Beata i Paweł – reportaż ze ślubu plenerowegoFotografia ślubna8 września 201423 czerwca 2018Rafał Krasa

Beata i Paweł

To chyba najdłuższy, jeśli chodzi o ilość zdjęć, wpis jaki kiedykolwiek opublikowaliśmy, ponad 150 zdjęć. Dlaczego? Dlatego, że Beata i Paweł tak nas sobą zainspirowali, że nie mogliśmy przestać. Biegaliśmy w tę i z powrotem jak oszalali, i nie mogliśmy się nasycić – emocjami, detalami, miejscem. Był to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych ślubów na jakich dane nam było fotografować. Beata, Paweł, wiedzcie, że dla nas to było jak dzień dziecka w lunaparku i wielce Wam za to dziękujemy! Wręcz mocno osobiście, cieszymy się Waszym szczęściem! :)

12 komentarzy

14 lipca 2014

Świetny reportaż :) no i z niecierpliwością czekam na info jakie lampki Was tak zachwyciły :)

Mateurz
14 lipca 2014

zdjęcia absolutnie mnie zjadły, ale pozostaje pytanie.. które z Was wlazło do konfesjonału? :D

15 lipca 2014

Reportaż jak zwykle na najwyższym poziomie :) użycie ringa na parkiecie to tez super sprawa, zdjęcia mają super imprezowy charakter :) Jeżeli można zapytać o stronę techniczną, to czy pozostałe zdjęcia z parkietu są z lampą odbijaną od „sufitu”, czy znajdują się tam też ujęcia z roundflashem wyzwalanym z ręki? Część ma twardsze cienie, trochę jak z BD i myślałem że może tak właśnie zostały wykonane :)
Pozdrawiam!

JOAN HOMS ARENAS
15 lipca 2014

Un reportatge brutal; quin casament més ben parit !!!! Quina felicitat, quin bon rotllo, quins colors, quina festa més bonica. Moltes felicitats parella !!!

17 lipca 2014

Miazga :) Nie wiem jak doświetlacie fotki, ale to mistrzostwo świata. Jeżeli nie jest to tajemnica to może zdradzicie swój sekret ;)
Reportaż jest rewelacyjny, brawo.

Gosia & Victor
21 lipca 2014

Dziekujemy najsympatyczniejszym i jedynym fotografom jakich do tej pory poznalismy za uwiecznienie dla nas tego cudownego dnia, w tak wspanialy sposob. Uwielbiamy Was za to jacy jestescie i kibicujemy Wam mocno. Pozdrawiamy

13 sierpnia 2014

Jak zawsze najwyższy poziom! Co jakiś czas zaglądam i zawsze jest bardzo ładnie, jeszcze się nie zawiodłem :)

Patrycja
16 sierpnia 2014

w jakich granicach waha się cena za reportaż ślubny u Was? :)

dr5000
17 sierpnia 2014

Nie udzielamy takich informacji :)

Patrycja
17 sierpnia 2014

więc dopiero przy zamówieniu klient dowiaduje się ile to będzie kosztowało tak?

13 stycznia 2015

Cena pewnie jest zmienna od wielu czynników ;P

25 października 2014

cudo reportaż aż dech zapiera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *