fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Fotografujemy » Fotografia ślubna
14 lipca 2014
30 kwietnia 2020
Diana Krasa

Małgorzata i Victor – reportaż ślubny

Nie lubimy mówić „sezon ślubny”, ale tegoroczny sezon jest dla nas wyjątkowo łaskawym czasem. Jest łatwo albo jeszcze łatwiej, a nasze reportaże w tym roku w zasadzie wykonują się same. Nasza rola sprowadza się do trzymania aparatu i pilnowania ekspozycji. Tak jak i tym razem – Małgosia, Victor, rodzice, goście, absolutnie wszyscy stworzyli tak wspaniałą atmosferę, że nawet my sami się zapowietrzyliśmy i nie wiadomo kiedy zrobiliśmy 4000 zdjęć. Teraz nie sposób się przez nie przekopać. Dlatego ten wpis to wcale nie najlepsze zdjęcia, a raczej te, na które natknęłam się godzinami przeglądając to co zgraliśmy z kart.

Ciekawostka – mamy nowe lampy na stopce i cały nowy system wyzwalania. To przesiadka, którą planowaliśmy od końca 2012 roku i jesteśmy chyba prze-szczęśliwi, że to już. Póki co przytłoczył nas ogrom nowych możliwości i próbujemy zebrać myśli. Jak tylko upewnimy się, że to była dobra decyzja, ogłosimy co i jak :)

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Aleksandra i Jakub – reportaż ślubny w stylu glamourFotografia ślubna30 lipca 201930 kwietnia 2020Rafał Krasa

Aleksandra i Jakub

Tak jak obiecaliśmy, pokażemy coś jeszcze z kategorii „fotografii ślubnej” i oto to coś jeszcze! Czeka nas jeszcze sesja portretowa, ale już dziś zapraszamy na reportaż z przepięknego ślubu Aleksandry i Jakuba! To uczta dla oka i nie nasza w tym zasługa! ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Patrycja i Robert – reportaż ślubny w stylu glamourFotografia ślubna23 maja 201930 kwietnia 2020Rafał Krasa

Patrycja i Robert

Warsztaty, nowy sprzęt, a w przyszłym roku ogromny przewrót w Diany życiu! W tym wszystkim na blogu zabrakło nieco miejsca na reportaże ślubne, ale cały czas fotografujemy i to z ogromną energią! O sprzęcie powiemy niebawem na Youtubie, a dziś zapraszamy na reportaż z przepięknego ślubu Patrycji i Roberta, który tak przepięknie zorganizowała Paulina z ONE. Zapraszamy! ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Podwójnie nagrodzona sesja na IslandiiFotografia ślubna10 grudnia 201830 kwietnia 2020DR5000.com

Podwójnie nagrodzona sesja na Islandii

Wspaniałe wieści! W jesiennym konkursie ISPWP zajęliśmy 3. i 4. miejsce i to w tej samej kategorii! Cieszymy się niezmiernie, bo dawno nie było nas w ISPWP, a jednak wciąż jesteśmy w stanie pojawiać się pośród najlepszych z najlepszych ;)

12 komentarzy

14 lipca 2014

Świetny reportaż :) no i z niecierpliwością czekam na info jakie lampki Was tak zachwyciły :)

Mateurz
14 lipca 2014

zdjęcia absolutnie mnie zjadły, ale pozostaje pytanie.. które z Was wlazło do konfesjonału? :D

15 lipca 2014

Reportaż jak zwykle na najwyższym poziomie :) użycie ringa na parkiecie to tez super sprawa, zdjęcia mają super imprezowy charakter :) Jeżeli można zapytać o stronę techniczną, to czy pozostałe zdjęcia z parkietu są z lampą odbijaną od „sufitu”, czy znajdują się tam też ujęcia z roundflashem wyzwalanym z ręki? Część ma twardsze cienie, trochę jak z BD i myślałem że może tak właśnie zostały wykonane :)
Pozdrawiam!

JOAN HOMS ARENAS
15 lipca 2014

Un reportatge brutal; quin casament més ben parit !!!! Quina felicitat, quin bon rotllo, quins colors, quina festa més bonica. Moltes felicitats parella !!!

17 lipca 2014

Miazga :) Nie wiem jak doświetlacie fotki, ale to mistrzostwo świata. Jeżeli nie jest to tajemnica to może zdradzicie swój sekret ;)
Reportaż jest rewelacyjny, brawo.

Gosia & Victor
21 lipca 2014

Dziekujemy najsympatyczniejszym i jedynym fotografom jakich do tej pory poznalismy za uwiecznienie dla nas tego cudownego dnia, w tak wspanialy sposob. Uwielbiamy Was za to jacy jestescie i kibicujemy Wam mocno. Pozdrawiamy

13 sierpnia 2014

Jak zawsze najwyższy poziom! Co jakiś czas zaglądam i zawsze jest bardzo ładnie, jeszcze się nie zawiodłem :)

Patrycja
16 sierpnia 2014

w jakich granicach waha się cena za reportaż ślubny u Was? :)

dr5000
17 sierpnia 2014

Nie udzielamy takich informacji :)

Patrycja
17 sierpnia 2014

więc dopiero przy zamówieniu klient dowiaduje się ile to będzie kosztowało tak?

13 stycznia 2015

Cena pewnie jest zmienna od wielu czynników ;P

25 października 2014

cudo reportaż aż dech zapiera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *