fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Aktualności
13 marca 2017
3 listopada 2017
DR5000.com

„Fotografia ślubna pełna stereotypów”

Uwaga! Z dniem 13 marca nastąpiły duże zmiany organizacyjne. Spotykamy się w kinie, nie na targach, a uczestnictwo wymaga zaspisów. Koniecznie zapoznajcie się poniższym tekstem!

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani! Oto nadchodzi okazja do spotkania! Chcielibyśmy zaprosić Was na wykład zatytułowany „Fotografia ślubna pełna stereotypów”, który odbędzie się podczas, ale nie na terenie tegorocznych XX Targów Film Video Foto. Opowiemy o naszym, unikatowym podejściu do wielu spraw związanych z fotografią ślubną. Będzie to opowieść śmieszna, ciekawa i wciągająca. Taka typowo „nasza” :)

I ma to być spotkanie nie byle jakie, bo będzie to próbka 2-dniowych warsztatów ślubnych, które planujemy zorganizować jesienią tego roku. Warsztatów, które będą całkowicie inne, niż te, które proponowaliśmy dotychczas. Ma być przede wszystkim przynajmniej o połowę taniej i jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, będą nie mniej nabite wiedzą. Od podstaw, czyli „jak zdobyć pierwsze zlecenie”, przez techniki czysto fotograficzne, pracę z kadrem, światłem i błyskiem, przez postprodukcję i kolory, po kwestie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, obsługę klienta, a kończąc na marketingu i budowaniu wizerunku. Jeszcze wszystko przed nami i za wcześnie, aby omawiać szczegóły, ale to będą cudowne warsztaty, zorganizowane tak, jak tego chcieliście. Tak, słuchamy co do nas mówicie i będzie tak, jak sobie tego życzycie ;)

Raz jeszcze podkreślamy, widzimy się poza terenem hali targowej i jest to dobra zmiana. Bardzo chcieliśmy uniknąć sytuacji sprzed dwóch lat, kiedy to do sali nie zmieściła się bardzo duża grupa ludzi, pomimo, że ponad połowa sali zajęła miejsca stojące. Próbowaliśmy zaangażować wystawców, prosiliśmy o pomoc organizatora, czyli Międzynarodowe Targi Łódzkie. Niestety okazało się, że nikt poza nami nie organizuje tak dużych wykładów, a organizator nie zgodził się połączyć dla nas dwóch sal. Podsumowując: największe targi fotograficzne w Polsce okazały się dla nas zbyt małe! Ostentacyjnie opuszczamy więc targi i zapraszamy Was do klimatyzowanej sali kinowej, w której każdy będzie miał do swojej dyspozycji miejsce siedzące! ;)

Na spotkanie zapisujemy się poprzez poniższy formularz, a wstęp jest bezpłatny:


Prosimy Was, by do wydarzenia zapisywali się tylko Ci, którzy faktycznie będą z nami w Łodzi. Liczba miejsc jest ograniczona i jeśli nie macie zamiaru nas przybyć, nie zabierajcie miejsc tym, którzy chcieliby nas odwiedzić. Zapisy są jednoznaczne z rezerwacją i oznaczają, że miejsce dla każdego uczestnika będzie gwarantowane. Przyjmiemy 250 rezerwacji, które będą obowiązywały do godziny 11:55. Na 5 minut przed rozpoczęciem wykładu rozpoczniemy wpuszczanie uczestników z listy rezerwowej. Czyli dokładnie tak, jak to odbywa się w kinie.

Zatem zapraszamy Was do łódzkiego kina „Helios” na wykład zatytułowany „Fotografia ślubna pełna stereotypów”, który rozpocznie się 8 kwietnia, o godzinie 12:00. Kino „Helios” znajduje się w Centrum Handlowym „Sukcesja”, przy Alei Politechniki 1. „Sukcesja” jest oddalona o 2 minuty spaceru (170 metrów) od hali targowej i znajduje się po drugiej stronie ulicy przebiegające przy hali targowej. Będzie cudownie, jak zawsze! ;)

To nie wszystko!

Wykład będzie bardzo intensywny i nie będzie czasu na zadawanie pytań. Jednak na pytania będzie bardzo dużo czasu! Olympus Polska zaprosił nas na swoją scenę, a my zapraszamy Was, na sesję „Q&A”, pytań i odpowiedzi, która odbędzie zaraz po wykładzie, o godzinie 14:30 na głównej hali targowej, na stoisku Olympusa. Będzie można zadawać nam dowolne pytania, dotyczące naszej pracy, wykładu, warsztatów, dowolnego sprzętu. Będziemy do Waszej dyspozycji! ;)

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Polecamy. Was!Aktualności11 sierpnia 201814 sierpnia 2018Rafał Krasa

Polecamy. Was!

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Jak każdy fotograf ślubny, praktycznie każdego dnia otrzymujemy pytania odnośnie „terminów ślubnych”, a że nasz kalendarz nie jest z gumy zwykle odpowiadamy, że w podanym terminie jesteśmy niedostępni. I dotychczas w tym miejscu kończyła się nasza komunikacja z klientem, a my nigdy nie potrafiliśmy jej ładnie podsumować. „Życzymy, aby kolejny fotograf, do którego Pani/Pan napisze, miał wolny termin?” Katastrofa. Chcemy to zmienić!

Chcemy przygotować listę fotografów, których będziemy mogli polecać klientom, z którymi nie jesteśmy w stanie podjąć współpracy. Chcemy, aby na liście byli wyłącznie fotografowie, którzy po pierwsze na tej liście chcą się znaleźć, (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Koniec świataAktualności5 grudnia 20174 marca 2018Rafał Krasa

Koniec świata

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Po publikacji filmu „Film cyfrowy” okazało się, że „świat już nigdy nie będzie taki sam”. Cały ten patos jest przesadzony, nie jesteśmy jakimiś influencerami. Nic się nie skończyło, a jedynie zaczęło coś nowego!

Wybaczcie nam, że nie odpowiadamy na wszystkie komentarze. Ten film miał pełnić rolę informacyjną, powstał po to, aby przede wszystkim pokazać zdjęcia analogowe, o które nie przestawaliście pytać oraz miał ostrzec o nowych kolorach. Nie był to nasz głos w dyskusji, a jedynie informacja i nie zrozumcie nas źle, ale nie chcemy uczestniczyć w tej dyskusji, jest niekonstruktywna i byłaby głucha z (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Wszystko nowe!Aktualności30 października 20172 listopada 2017Rafał Krasa

Wszystko nowe!

No prawie. Mamy nowe logo, nową stronę, ale przede wszystkim jesteśmy, jak to się mówi, zrestrukturyzowani. Po kolei.

Dawno już temu doszliśmy do wniosku, że DR5000 w zasadzie nie robi już zdjęć. Oczywiście nadal fotografujemy, filmujemy, czasem podróżujemy, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Ogrom naszej bieżącej pracy to praca biurowa, organizacja zdjęć, transportowanie się, pisanie scenariuszy, projektowanie, planowanie. Warszawiak powiedziałby, że jesteśmy „kreatywni”. My na to mówimy „proza życia” i proporcjonalnie do prozy, praca z aparatem zajmuje nam tylko ułamek czasu pracy w ogóle.

I zrobił się bałagan. Bo już nikt nie wiedział o co chodzi, a zwłaszcza (...).

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *