fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Szkolimy » Warsztaty
13 marca 2017
30 kwietnia 2020
DR5000.com

„Fotografia ślubna pełna stereotypów”

Uwaga! Z dniem 13 marca nastąpiły duże zmiany organizacyjne. Spotykamy się w kinie, nie na targach, a uczestnictwo wymaga zaspisów. Koniecznie zapoznajcie się poniższym tekstem!

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani! Oto nadchodzi okazja do spotkania! Chcielibyśmy zaprosić Was na wykład zatytułowany „Fotografia ślubna pełna stereotypów”, który odbędzie się podczas, ale nie na terenie tegorocznych XX Targów Film Video Foto. Opowiemy o naszym, unikatowym podejściu do wielu spraw związanych z fotografią ślubną. Będzie to opowieść śmieszna, ciekawa i wciągająca. Taka typowo „nasza” :)

I ma to być spotkanie nie byle jakie, bo będzie to próbka 2-dniowych warsztatów ślubnych, które planujemy zorganizować jesienią tego roku. Warsztatów, które będą całkowicie inne, niż te, które proponowaliśmy dotychczas. Ma być przede wszystkim przynajmniej o połowę taniej i jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, będą nie mniej nabite wiedzą. Od podstaw, czyli „jak zdobyć pierwsze zlecenie”, przez techniki czysto fotograficzne, pracę z kadrem, światłem i błyskiem, przez postprodukcję i kolory, po kwestie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, obsługę klienta, a kończąc na marketingu i budowaniu wizerunku. Jeszcze wszystko przed nami i za wcześnie, aby omawiać szczegóły, ale to będą cudowne warsztaty, zorganizowane tak, jak tego chcieliście. Tak, słuchamy co do nas mówicie i będzie tak, jak sobie tego życzycie ;)

Raz jeszcze podkreślamy, widzimy się poza terenem hali targowej i jest to dobra zmiana. Bardzo chcieliśmy uniknąć sytuacji sprzed dwóch lat, kiedy to do sali nie zmieściła się bardzo duża grupa ludzi, pomimo, że ponad połowa sali zajęła miejsca stojące. Próbowaliśmy zaangażować wystawców, prosiliśmy o pomoc organizatora, czyli Międzynarodowe Targi Łódzkie. Niestety okazało się, że nikt poza nami nie organizuje tak dużych wykładów, a organizator nie zgodził się połączyć dla nas dwóch sal. Podsumowując: największe targi fotograficzne w Polsce okazały się dla nas zbyt małe! Ostentacyjnie opuszczamy więc targi i zapraszamy Was do klimatyzowanej sali kinowej, w której każdy będzie miał do swojej dyspozycji miejsce siedzące! ;)

Na spotkanie zapisujemy się poprzez poniższy formularz, a wstęp jest bezpłatny:


Prosimy Was, by do wydarzenia zapisywali się tylko Ci, którzy faktycznie będą z nami w Łodzi. Liczba miejsc jest ograniczona i jeśli nie macie zamiaru nas przybyć, nie zabierajcie miejsc tym, którzy chcieliby nas odwiedzić. Zapisy są jednoznaczne z rezerwacją i oznaczają, że miejsce dla każdego uczestnika będzie gwarantowane. Przyjmiemy 250 rezerwacji, które będą obowiązywały do godziny 11:55. Na 5 minut przed rozpoczęciem wykładu rozpoczniemy wpuszczanie uczestników z listy rezerwowej. Czyli dokładnie tak, jak to odbywa się w kinie.

Zatem zapraszamy Was do łódzkiego kina „Helios” na wykład zatytułowany „Fotografia ślubna pełna stereotypów”, który rozpocznie się 8 kwietnia, o godzinie 12:00. Kino „Helios” znajduje się w Centrum Handlowym „Sukcesja”, przy Alei Politechniki 1. „Sukcesja” jest oddalona o 2 minuty spaceru (170 metrów) od hali targowej i znajduje się po drugiej stronie ulicy przebiegające przy hali targowej. Będzie cudownie, jak zawsze! ;)

To nie wszystko!

Wykład będzie bardzo intensywny i nie będzie czasu na zadawanie pytań. Jednak na pytania będzie bardzo dużo czasu! Olympus Polska zaprosił nas na swoją scenę, a my zapraszamy Was, na sesję „Q&A”, pytań i odpowiedzi, która odbędzie zaraz po wykładzie, o godzinie 14:30 na głównej hali targowej, na stoisku Olympusa. Będzie można zadawać nam dowolne pytania, dotyczące naszej pracy, wykładu, warsztatów, dowolnego sprzętu. Będziemy do Waszej dyspozycji! ;)

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Filmowanie w terenie”Warsztaty2 lutego 201730 kwietnia 2020DR5000.com

„Filmowanie w terenie”

Nie jest tajemnicą, że w zasadzie 100% sprzętu jakim ostatnio filmujemy jest Olympus. Od dawna oprócz lustrzanek Nikona, do filmowania namiętnie używaliśmy E-M5 Mark II, naturalnie z obiektywami M.Zuiko, ale od kiedy na Santorini przerósł nas wiatr, Olympus wziął też odpowiedzialność za dźwięk w naszych filmach (pierwszy raz w filmie „Czas relasku”). Niestety Olympus OM-D E-M1 Mark II filmuje tak dobrze, tak strasznie zawyżył poprzeczkę jakości obrazu i użyteczności, że lustrzanki całkowicie przestały filmować i dziś technicznie wręcz nie jesteśmy w stanie połączyć obrazu z Nikona D750 z OM-D.

W związku z tym niespodzianka! Zapraszamy na warsztaty z filmowania. 18 (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Wychodzimy z internetu, cz.2Warsztaty5 maja 201530 kwietnia 2020Rafał Krasa

Wychodzimy z internetu, cz.2

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Po pierwszym udanym wyjściu, ponownie wychodzimy z internetu! Zapraszamy Was na warsztaty oraz wieczór autorski, podczas którego będziemy mieli mnóstwo czasu na pytania i odpowiedzi. Zwyczajnie, spędzimy ten wieczór z Wami! Zapraszamy do zapisów na Facebooku. Terminy, lokalizacje i tematyka – to wszystko znajdziecie w poniższej informacji prasowej. Serdecznie zapraszamy! :)

Warsztaty i wieczór autorski DR5000

Profesjonalny sklep foto i video Proclub wraz z firmą Olympus zapraszają na warsztaty i wieczór autorki Diany i Rafała Krasy z ekipy DR5000.

Warsztaty: Głównym tematem warsztatów będzie zagadnienie: „Małe aparaty w wielkiej fotografii”. Ekipa DR5000 opowie o (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Wychodzimy z internetuWarsztaty12 marca 201530 kwietnia 2020Rafał Krasa

Wychodzimy z internetu

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Mniej więcej w tych miesiącach, tygodniach, mija 5 lat od momentu powstania DR5000. Ciężko nam w to dziś uwierzyć, ale o tej porze w 2010 roku w zasadzie nie mieliśmy pojęcia o fotografii, w ogóle. Nie mieliśmy nawet własnej, nawet prywatnej, lustrzanki cyfrowej! W ciągu tych lat, własnymi rękami stworzyliśmy firmę, która powoduje, że każdego ranka chce nam się podnosić z łóżka!

Nigdy wcześniej nie świętowaliśmy rocznic powstania, ale w tym roku chcemy podsumować minione 5 lat. Z tej okazji wychodzimy z internetu! :) Zapraszamy Was na wykład zatytułowany:

„Fotografia to nie tylko zdjęcia, (...).

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *