fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Aktualności
24 lutego 2016
24 lutego 2016
Rafał Krasa

Zróbmy sobie jaja!

fotografia autofokus

Link bezpośredni: http://www.youtube.com/watch?v=RhDvWt0VbPc

Szanowni, Moi Drodzy, Kochani!

Facebook robi sobie z nas jaja… Zróbmy sobie jaja z Facebooka! Mamy do Was prośbę ;)

Jeśli jeszcze nas nie lubisz, polub nas. W końcu jesteśmy fajni. Jeśli lubisz nas już od dawna, prawdopodobnie bardzo często nie widzisz na swoim wall’u tego, co publikujemy, bo Facebook to ukrywa i nawet o tym nie wiesz. Chcemy to zmienić. Zaloguj się na swojego Facebooka, przejdź na naszą facebookową stronę dr5000.com. W nagłówku strony znajduje się przycisk „Lubisz to”, a na przycisku widnieje strzałka w dół. Najedź kursorem na strzałkę i z menu wybierz „Wyświetlaj najpierw” oraz „Wszystkie włączone”. Od tej pory wszystkie publikowane przez nas treści wreszcie _będą_ pojawiały się na Twoim Facebooku, będą też pojawiały się w pasku powiadomień. Powtórz tę samą czynność dla Eupidera, Mellera, młodego Chajzera czy wszystkich tych, których lubisz, bo istnieje ogromna szansa, że wcale nie widzisz tego wszystkiego, co chcesz zobaczyć. A potem udostępnij ten film na swoim wallu, wszyscy przejmijmy władzę nad naszymi Facebookami!

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Polecamy. Was!Aktualności11 sierpnia 201814 sierpnia 2018Rafał Krasa

Polecamy. Was!

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Jak każdy fotograf ślubny, praktycznie każdego dnia otrzymujemy pytania odnośnie „terminów ślubnych”, a że nasz kalendarz nie jest z gumy zwykle odpowiadamy, że w podanym terminie jesteśmy niedostępni. I dotychczas w tym miejscu kończyła się nasza komunikacja z klientem, a my nigdy nie potrafiliśmy jej ładnie podsumować. „Życzymy, aby kolejny fotograf, do którego Pani/Pan napisze, miał wolny termin?” Katastrofa. Chcemy to zmienić!

Chcemy przygotować listę fotografów, których będziemy mogli polecać klientom, z którymi nie jesteśmy w stanie podjąć współpracy. Chcemy, aby na liście byli wyłącznie fotografowie, którzy po pierwsze na tej liście chcą się znaleźć, (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Koniec świataAktualności5 grudnia 20174 marca 2018Rafał Krasa

Koniec świata

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Po publikacji filmu „Film cyfrowy” okazało się, że „świat już nigdy nie będzie taki sam”. Cały ten patos jest przesadzony, nie jesteśmy jakimiś influencerami. Nic się nie skończyło, a jedynie zaczęło coś nowego!

Wybaczcie nam, że nie odpowiadamy na wszystkie komentarze. Ten film miał pełnić rolę informacyjną, powstał po to, aby przede wszystkim pokazać zdjęcia analogowe, o które nie przestawaliście pytać oraz miał ostrzec o nowych kolorach. Nie był to nasz głos w dyskusji, a jedynie informacja i nie zrozumcie nas źle, ale nie chcemy uczestniczyć w tej dyskusji, jest niekonstruktywna i byłaby głucha z (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Wszystko nowe!Aktualności30 października 20172 listopada 2017Rafał Krasa

Wszystko nowe!

No prawie. Mamy nowe logo, nową stronę, ale przede wszystkim jesteśmy, jak to się mówi, zrestrukturyzowani. Po kolei.

Dawno już temu doszliśmy do wniosku, że DR5000 w zasadzie nie robi już zdjęć. Oczywiście nadal fotografujemy, filmujemy, czasem podróżujemy, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Ogrom naszej bieżącej pracy to praca biurowa, organizacja zdjęć, transportowanie się, pisanie scenariuszy, projektowanie, planowanie. Warszawiak powiedziałby, że jesteśmy „kreatywni”. My na to mówimy „proza życia” i proporcjonalnie do prozy, praca z aparatem zajmuje nam tylko ułamek czasu pracy w ogóle.

I zrobił się bałagan. Bo już nikt nie wiedział o co chodzi, a zwłaszcza (...).

1 komentarz

ja
24 lutego 2016

Ewentualnie zapłaćcie facebookowi i filmik straci sens