fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Szkolimy » Filmy o fotografii
22 listopada 2016
30 kwietnia 2020
Rafał Krasa

Zapowiadamy „Zapisz jako…”

Ogłaszamy przedsprzedaż kolejnego filmu! Będzie o cyfrowych danych. Wszystko jest w zapowiedzi i dodatkowy komentarz jest chyba całkowicie zbędny. Przedsprzedaż potrwa do 22 grudnia. Zapraszamy! ;)

woodstock, przystanek woodstock

Link do sklepu:
Wykup subskrypcję filmu na sklep.dr50000.com

Linki bezpośrednie:
http://youtu.be/1HatlnboOps

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Sony A7 III bez tajemnic”Filmy o fotografii8 marca 202014 maja 2020DR5000.com

„Sony A7 III bez tajemnic”

Wszelkie informacje na temat filmu „Sony A7 III bez tajemnic” zostały przeniesione na stronę produktu w naszym sklepie: https://sklep.dr5000.com/produkt-MOV0031.html.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie dostępne są również inne nasze filmy: https://sklep.dr5000.com.

Wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące filmów, sprzedaż oraz dostępu do wykopionych treści znajdują się w sklepie, w dziale „Pytania i odpowiedzi”.

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Błysk wyzwolony”Filmy o fotografii26 listopada 201814 maja 2020DR5000.com

„Błysk wyzwolony”

Wszelkie informacje na temat filmu „Błysk wyzwolony” zostały przeniesione na stronę produktu w naszym sklepie: https://sklep.dr5000.com/produkt-MOV0026.html.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie dostępne są również inne nasze filmy: https://sklep.dr5000.com.

Wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące filmów, sprzedaż oraz dostępu do wykopionych treści znajdują się w sklepie, w dziale „Pytania i odpowiedzi”.

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Pol’and’Rock!Filmy o fotografii5 sierpnia 201830 kwietnia 2020Rafał Krasa

Pol’and’Rock!

Woodstock, Woodstock i po Pol’and’Rocku! Woodstocku już nie ma, ale to wciąż najbardziej żywa, najcudowniejsza i jedna z największych imprez na całym świecie! I choć bardzo, bardzo chcieliśmy tam być, ostatecznie nie było nas na tegorocznym Woodstocku Pol’and’Rocku. To złe wieści.

Są jednak też dobre :) Jest nam smutno, może wręcz przykro, że nie było nas na festiwalu, postanowiliśmy więc festiwal sprowadzić na nasz kanał. Od teraz „Czas relasku” staje się filmem ogólnodostępnym dla każdego i każdy, o dowolnej porze roku będzie mógł wrócić na Woodstock i zobaczy jak od zaplecza powstali „Ludzie Woodstocku” oraz „Ludzie Woodstocku 2”. (...).

20 komentarzy

28 grudnia 2016

Witam nie mogę kupić filmu cos jest nie tak, albo robię jakis błąd … :( proszę o wsparcie w temacie
Pozdrawiam Paula

DR5000.com
28 grudnia 2016

Przedsprzedaż zakończyła się 22 grudnia. Film trafi do sprzedaży regularnej po publikacji.

28 grudnia 2016

Czyli nie zdążyłam :( tym razem .. a nie dopiszcie mnie do listy jestem stałym klientem ..;) dzięki z góry

DR5000.com
2 stycznia 2017

Niestety, przedsprzedaż jest już zakończona i nie ma możliwości dokonania zakupu w trybie przedsprzedaży. Zapraszamy na sprzedaż regularną.

2 stycznia 2017

Kurcze przegapiłem przedsprzedaż, a wykupowałem oba poprzednie filmy :( Czy jest jakaś szansa na wykup jeszcze po tamtej cenie?

DR5000.com
2 stycznia 2017

Niestety, przedsprzedaż jest już zakończona i nie ma możliwości dokonania zakupu w trybie przedsprzedaży. Zapraszamy na sprzedaż regularną.

semi
4 stycznia 2017

cos wiecej niz 2 kopie na 2 oddzielnych dyskach w 2 oddzielnych urzadzeniach o roznych systemach operacyjnych (linux /win – wirusy) pod 2 oddzielnymi fazami komus do szczescia potrzebne ? pomijajac fakt, że dom moze spłonąć… i ogolnie przed koncem swiata nie da sie zabezpieczyc… to wystarczy ;)

roslonp
13 stycznia 2017

Kiedy będzie dostępny w normalnej sprzedaży?

14 stycznia 2017

Kiedy możemy spodziewać się odcinka? :) Czekam i czekam, a przydałoby się już kupić w końcu ten właściwy system backupu plików… Dyski zewnętrzne już pełne…

DR5000.com
14 stycznia 2017

Film zostanie opublikowany zaraz po tym, jak powstanie. Zgodnie z regulaminem mamy czas na realizację do prawie końca marca. Nie ma żadnego innego dedlajnu.

30 marca 2017

No i mamy koniec marca, a filmu brak ;)

Czterech
31 marca 2017

Spokojnie, jeszcze dziś może się pojawić :D

Adam
2 kwietnia 2017

Kwiecień się już rozkręca a film pewnie gdzieś jest tylko nie wiadomo gdzie :)

Piotr
31 marca 2017

Kiedy realnie można spodziewać się filmu?

Daniel
2 kwietnia 2017

Wykupiłem przedsprzedaż już kwiecień, kiedy można się spodziewać filmu .?

Michał
7 kwietnia 2017

Kwiecień mamy, jak idą prace nad filmem? ;)

wiadro
11 kwietnia 2017

Obiecać coś, wziąć za to pieniądze i nie zrobić w obiecanym terminie może się zdarzyć każdemu. Ale wziąć pieniądze, nie zrobić i się przestać odzywać to jest słabo.

Bartosz
19 kwietnia 2017

Zakładam że do publikacji dojdzie, jednak jakiś przybliżony termin by się przydał…

Agata
30 maja 2017

Zakupiłam film. Obejrzałam dwa razy. Potem obejrzałam jeszcze dwa razy razem z mężem informatykiem (bazy danych). Powiem tak, trochę za dużo jest w tym filmie skrótów myślowych. Fotografuję i nie znam się na aktualnych rozwiązaniach sprzętowych jeśli chodzi o dyski etc. Mąż zna się na dyskach i danych ale nie na fotografii czy obróbce. Obojgu trudno było momentami dojść jakie właściwie rozwiązanie z punktu widzenia obróbki foto i długookresowego przechowywania jest optymalne i dlaczego właśnie takie np. studiowaliśmy schemat back’up ów kilka razy. Czy można by w przyszłych filmach potraktować temat bardziej łopatologicznie? żeby nie zostawiać pola dla domysłów? Inteligentni skądinąd ludzie mając zbyt dużo opcji błądzą wymyślając alternatywną rzeczywistość. Oczywiście, na własne potrzeby wymyśliliśmy sobie nasze własne rozwiązanie, jednak chciałabym w przyszłości zrozumieć film „od deski do deski” bez poszukiwania wsparcia technicznego u domowego specjalisty :D Mój domowy fachowiec do tej pory zastanawia się dlaczego tylko dwa REDy a nie przynajmniej 3 lub 4 skoro one działają jako Raid.

DR5000.com
30 maja 2017

Agata, bardzo ciężko odnieść mi się do Twojego komentarza. Mam wrażenie, że zwyczajnie oglądacie nieuważnie. Dlaczego tylko dwa REDy? Takie dokładnie pytanie, a za chwilę odpowiedź pada na 33:21. Do 34:05 podaję gazylion argumentów za macierzą dwudyskową. Nie wiem jak Ci pomóc, bo to o czym piszesz powiedziane jest w filmie wprost i obszernie omówione. Nie pozostawiamy tu pola do „zastanawiania się” i nie mam pojęcia co w tej cześci moglibyśmy zrobić bardziej, aby to było bardziej czytelne :(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *