dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Szkolimy » Płatne filmy o fotografii
18 lipca 2018
19 lipca 2018
DR5000.com

Wielka przeprowadzka


Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Ogłaszamy wielką przeprowadzkę! A wręcz migrację! Od teraz wszystkie filmy płatne będą pojawiały się na naszym profilu na Vimeo. Absolutnie nie zamykamy kanału na Youtubie, Youtube pozostaje naszą podstawową platformą i nadal będziemy publikowali tam filmy, ale nie będą to filmy płatne. Te właśnie przenieśliśmy na Vimeo.

Bez obaw, każdy kto wykupił subskrypcję na Youtubie, będzie mógł bezpłatnie przetransferować wszystkie swoje zakupy do Vimeo. Przygotowaliśmy w tym celu specjalny formularz, a cała procedura opisana jest w dziale „Pytania i odpowiedzi”. Z czasem, pewnie z końcem roku filmy płatne całkowicie znikną z Youtuba, ale już dziś przestajemy je wspierać. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy techniczne z tą platformą, jedyne co będziemy mogli zaproponować to przeniesienie subskrypcji do Vimeo.

Przeprowadzka jeszcze trwa, bo z czasem planujemy przygotowanie strumieni o bardzo wysokiej jakości i jesteśmy przekonani, że będzie to skok jakości, którego nikt nie przeoczy. Dodatkowo nasz system działa, ale prawdziwy test przejdzie dopiero zaczniecie z niego korzystać. Jeśli pojawią się problemy z transferem subskrypcji, dajcie nam o tym znać, ale dajcie też nam chwilę na reakcję i uzbrójcie się w cierpliwość.

A tymczasem, wszystkich subskrybentów zapraszamy na Vimeo! :)

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Błysk wyzwolony” (zapowiedź)Płatne filmy o fotografii13 kwietnia 201827 maja 2018Rafał Krasa

„Błysk wyzwolony” (zapowiedź)

Szanowni, Moi Drodzy, Kochani!

Ogłaszam kolejną zbiórkę! Chyba nikogo nie zaskoczę, będzie to kontynuacja tematu błysku, a ten odcinek poświęcę wyzwalaniu błysku. Każdy błysk musi zostać jakoś wyzwolony, najlepiej w odpowiednim miejscu, z odpowiedniej odległości i _zawsze_. W różnych warunkach sprawdzają się różne rozwiązania i opowiem o nich wszystkich. Również w kliniczny sposób, wciąż bez nawiązania do pracy ze światłem błyskowym. Jak działają, kiedy działają i co potrafią, a czego nie potrafią. My przez pierwsze prawie 3 lata pracy nie byliśmy w stanie dobrać niezawodnego i sprawnego systemu wyzwalania, aż do momentu, gdy wyłożyliśmy na stół plik pieniędzy i kupiliśmy (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Źródła błysku”Płatne filmy o fotografii11 października 201724 lipca 2018Rafał Krasa

„Źródła błysku”

„Źródła błysku” to początek serii filmów o świetle błyskowym. Ma to być 5 odcinków (choć ilość nie jest ostateczna, może zmieścimy się w czterech), które szeroko i dogłębnie przedstawią nasz warsztat pracy ze światłem. Chcielibyśmy, aby wyszła z tego encyklopedia! Zaczynamy od lamp błyskowych i opowiadamy o tym w taki kliniczny sposób, bez nawiązywania do pracy ze światłem błyskowym. Mówimy o samych urządzeniach. Wszystko co zostało powiedziane w pierwszym odcinku, będzie wykorzystywane w kolejnych, a gdy dojdziemy do ostatnie odcinka z serii, ten będzie chyba najbardziej fundamentalnym. Bo fundamentem światła, są lampy! Jak zwykle – dobrego seansu! ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Zapisz jako…”Płatne filmy o fotografii7 maja 20179 marca 2018Rafał Krasa

„Zapisz jako…”

Tym razem opowiadamy o danych cyfrowych. Opowiadamy o rodzaju danych, o nośnikach danych, o sposobach i procedurach, które od lat skutecznie zabezpieczają efekty naszej pracy. Niestety skuteczna archiwizacja jest nieco bardziej skomplikowana niż „wrzucić pliki na zewnętrzną macierz RAID”, ale skoro my sobie z tym poradziliśmy, to poradzi sobie każdy! Uprzedzając powódź maili na naszej skrzynce, odpowiedzi na wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące dostępu do filmu będziemy zamieszczali poniżej, pod filmem, w formie FAQ. Dobrego seansu ;)

3 komentarzy

24 lipca 2018

Niecierpliwie czekam na kolejne odcinki :)

24 lipca 2018

a czy jest gdzieś dostępny wasz pierwszy film … nigdzie nie mogę go znaleźć

1 października 2018

Sa teraz na platformie Vimeo
https://vimeo.com/dr5000com/videos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *