dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

27 czerwca 2018 r.

Mamy gotowe 80%, może nieco więcej programu warsztatów. Trwa sezon ślubny i to idealny czas, abyśmy mogli raz jeszcze przepracować wszystkie zagadnienia, zweryfikować je w pracy i uzupełnić o wszystkie ważne szczegóły.

Na tym etapie wiemy już, że będą to warsztaty z fotografii, nie fotografii ślubnej. Oczywiście bardzo wiele zagadnień oprzemy o fotografię ślubną, ale na nasz styl pracy przy reportażu ślubnym ma ogromny wpływ całość doświadczenia z zakresu fotografii komercyjnej, czy wręcz tego jak każde z nas fotografuje prywatnie. Będą to więc warsztaty z fotografii, która towarzyszy nam na codzień.

Co najmniej kilka osób zapytało o praktykę - warsztaty potrwają dwa dni i absolutnie nie będzie czasu na zapychacze, wręcz przeciwnie, elementy praktyczne postaramy się skrócić do minimum zastępując je krótkimi filmami, które dokładnie przedstawią wszystko, co będziemy chcieli przekazać. Na warsztatych nie będzie modelki i nie będziemy udawali, że fotografujemy udawaną pannę młodą. Przewidujemy jednak elementy praktyczne i w ten sposób zeralizujemy zagadnienia, których nie da się do końca przedstawić na filmie - na przykład: kalibracja monitora czy tworzenie profilu barwnego. Chcemy udostępnić uczestnikom przykładowy reportaż ślubny naszego autorstwa i umożliwić dotknięcie własnymi rękami plików z naszych aparatów. Prawdopodobnie to będzie również część praktyczna i możliwe, że będzie to jedyny "zapychacz", na który zarezerwuejmy określony czas i do Waszej dyspozycji będziemy my oraz Lightroom pełen plików.

Wkrótce ogłosimy program ;)

3 marca 2018 r.

Strona z warsztatami z 2015 roku została przeniesiona, a to wszystko po to, aby ustąpić miejsca warsztatom, które ogłosimy już wkrótce! Wszystkie szczegóły dotyczące programu, czasu trwania, ceny, lokaliazacji zamieścimy na tej stronie. Jest jeszcze zbyt wcześnie na konkrety - będzie znacznie taniej, warsztaty potrwają 2 dni i będą to dni bardzo intensywne, ale na razie sami nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, którymi moglibyśmy się podzielić. Jeśli jesteś na naszej liście subskrybentów, śledzisz nas na Facebooku, na Instagramie i na Youtubie z pewnością nie przegapisz rozpoczęcia zapisów! Już wkrótce! ;)

Na wszelkie pytania będziemy odpowiadali pod adresem: warsztaty@dr5000.com

Warsztaty z DR5000 (2015)