fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Aktualności
18 kwietnia 2014
18 kwietnia 2014
DR5000.com

Rozdawajka!

konkurs fotograficzny

Nie było nas dłuższą chwilę. 14 tygodni dokładnie. Trochę odpoczęliśmy, ale praca pochłonęła nas tak bardzo, że nie wiemy kiedy strzeliły te trzy miesiące. Przyznaję, pod koniec było nam już głupio i wcale nie dziwię się, że połowa z Was zupełnie obraziła się na nas. Spróbujmy się zatem pogodzić – ogłaszamy rozdawajkę :)

Zasady są proste, choć bardziej zawiłe niż zwykle. Rozdawajkę kończymy 5 maja 2014. Zwycięży ten, kto:
– lubi lub polubi na Facebooku fanpage DR5000,
– lubi lub polubi na Facebooku fanpage Phottixa,
– publicznie udostępni na swoim Facebooku opublikowany przez nas plakat
– odgadnie ośmiocyfrowy numer seryjny naszego Voigtlandera pokazanego w filmie i na poniższym kadrze :)

konkurs fotograficzny

W komentarzach na fejsbuku należy podać ośmio-cyfrowy numer seryjny, zwycięży ten, kto pierwszy poda liczbę najbardziej zbliżoną do numeru na obiektywie. Aby było uczciwie, na Youtubie już czeka fragment filmu, w którym numer nie jest ukryty, ale do 5 maja film pozostanie „prywatny”.

Tym razem oddamy softbox, ale nie byle jaki, tylko nasz ulubiony i to w rozmiarze XXL – największy Phottix Easy-Up, oktę o średnicy 120cm. Oczywiście nówkę sztukę! Nie wiem czy wszyscy już to zrozumieli, ale w rozdawajkach oddajemy wyłącznie sprzęt, który znamy, używamy i jest w jakimś sensie wyjątkowy. Nasz. Tak też jest i tym razem. Z Easy-Up’ami pracujemy od półtora roku i tak je polubliśmy, że mamy ich całe naręcza. Są skonstruowane na bazie parasola, więc można ich używać z uchwytami parasolkowymi i kulturalnie zamocować do spidlajtów. Są wyjątkowo lekkie, jak na swoje możliwości, zaskakująco wytrzymałe i dają bardzo wysoką jakość światła. A ten który chcemy oddać jest duży, najbardziej wypasiony i na prawdę nie łatwo go dostać. Nie da się go kupić Allegro, nie ma go też w sklepach internetowych, ma go chyba wyłącznie Phottix. Więc warto.

Powodzenia!

konkurs fotograficzny

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Polecamy. Was!Aktualności11 sierpnia 201814 sierpnia 2018Rafał Krasa

Polecamy. Was!

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Jak każdy fotograf ślubny, praktycznie każdego dnia otrzymujemy pytania odnośnie „terminów ślubnych”, a że nasz kalendarz nie jest z gumy zwykle odpowiadamy, że w podanym terminie jesteśmy niedostępni. I dotychczas w tym miejscu kończyła się nasza komunikacja z klientem, a my nigdy nie potrafiliśmy jej ładnie podsumować. „Życzymy, aby kolejny fotograf, do którego Pani/Pan napisze, miał wolny termin?” Katastrofa. Chcemy to zmienić!

Chcemy przygotować listę fotografów, których będziemy mogli polecać klientom, z którymi nie jesteśmy w stanie podjąć współpracy. Chcemy, aby na liście byli wyłącznie fotografowie, którzy po pierwsze na tej liście chcą się znaleźć, (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Koniec świataAktualności5 grudnia 20174 marca 2018Rafał Krasa

Koniec świata

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Po publikacji filmu „Film cyfrowy” okazało się, że „świat już nigdy nie będzie taki sam”. Cały ten patos jest przesadzony, nie jesteśmy jakimiś influencerami. Nic się nie skończyło, a jedynie zaczęło coś nowego!

Wybaczcie nam, że nie odpowiadamy na wszystkie komentarze. Ten film miał pełnić rolę informacyjną, powstał po to, aby przede wszystkim pokazać zdjęcia analogowe, o które nie przestawaliście pytać oraz miał ostrzec o nowych kolorach. Nie był to nasz głos w dyskusji, a jedynie informacja i nie zrozumcie nas źle, ale nie chcemy uczestniczyć w tej dyskusji, jest niekonstruktywna i byłaby głucha z (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Wszystko nowe!Aktualności30 października 20172 listopada 2017Rafał Krasa

Wszystko nowe!

No prawie. Mamy nowe logo, nową stronę, ale przede wszystkim jesteśmy, jak to się mówi, zrestrukturyzowani. Po kolei.

Dawno już temu doszliśmy do wniosku, że DR5000 w zasadzie nie robi już zdjęć. Oczywiście nadal fotografujemy, filmujemy, czasem podróżujemy, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Ogrom naszej bieżącej pracy to praca biurowa, organizacja zdjęć, transportowanie się, pisanie scenariuszy, projektowanie, planowanie. Warszawiak powiedziałby, że jesteśmy „kreatywni”. My na to mówimy „proza życia” i proporcjonalnie do prozy, praca z aparatem zajmuje nam tylko ułamek czasu pracy w ogóle.

I zrobił się bałagan. Bo już nikt nie wiedział o co chodzi, a zwłaszcza (...).

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *