fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Aktualności
5 maja 2014
5 maja 2014
DR5000.com

Phottix rozdany!

konkurs fotograficzny

Weekend majowy dobiegł końca i zgodnie z zapowiedzią przyszedł czas na rozstrzygnięcie rozdawajki!

Jednym z warunków do spełnienia było podanie następującego numeru seryjnego naszego Voigtlander 17,5 f/0.95: 08420915. Jeszcze przed rozpoczęciem rozdawajki na YouTubie opublikowaliśmy fragment filmu, w którym numer nie został zakryty i dziś ten film udostępniamy publicznie (pod linkiem sprzed ponad 2 tygodni).

Zwycięzcą ogłaszamy Kamila Sawaryna, który 19 kwietnia wytypował numer 08469572 oddalony o zaledwie 48657 od właściwego numeru seryjnego i wyprzedził konkurencję o niecałe 17000. Kamilu, serdecznie gratulujemy – wygrałeś naprawdę fantastyczny softbox Phottix Easy-Up 120cm!

Są ciekawostki dotyczące tej rozdawajki. Otóż dwoje uczestników wytypowało jeszcze bardziej zbliżone liczby: 08386890 oraz 08456991. Niestety oboje nie spełnili wszystkich warunków, nie udostępnili publicznie na swoim profilu plakatu konkursowego, ale byli jeszcze bliżej – 36000 i 34000. Z perspektywy matematyki, to bardzo, bardzo celne strzały, bo szanse dokładnego numeru były tak samo abstrakcyjne, jak w Lotto :)

Oczywiście nie było zabronione podglądanie numerów seryjnych innych egzemplarzy, jednak większość z Was niedoszacowała mocy produkcyjnych Voigtlandera i najwięcej strzałów trafiało poniżej. Produkują ich dużo i chwała im za to! :)

I ostatnia sprawa – zdjęcie z plakatu powstało przy użyciu aparatu! Nie jest sklejone!

Raz jeszcze gratulujemy Kamilowi i wiedzcie, że już pracujemy nad kolejną rozdawajką! Koniecznie wpiszcie się na listę subskrypcyjną, stamtąd dowiecie się pierwsi! :)

konkurs fotograficzny

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Polecamy. Was!Aktualności11 sierpnia 201814 sierpnia 2018Rafał Krasa

Polecamy. Was!

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Jak każdy fotograf ślubny, praktycznie każdego dnia otrzymujemy pytania odnośnie „terminów ślubnych”, a że nasz kalendarz nie jest z gumy zwykle odpowiadamy, że w podanym terminie jesteśmy niedostępni. I dotychczas w tym miejscu kończyła się nasza komunikacja z klientem, a my nigdy nie potrafiliśmy jej ładnie podsumować. „Życzymy, aby kolejny fotograf, do którego Pani/Pan napisze, miał wolny termin?” Katastrofa. Chcemy to zmienić!

Chcemy przygotować listę fotografów, których będziemy mogli polecać klientom, z którymi nie jesteśmy w stanie podjąć współpracy. Chcemy, aby na liście byli wyłącznie fotografowie, którzy po pierwsze na tej liście chcą się znaleźć, (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Koniec świataAktualności5 grudnia 20174 marca 2018Rafał Krasa

Koniec świata

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Po publikacji filmu „Film cyfrowy” okazało się, że „świat już nigdy nie będzie taki sam”. Cały ten patos jest przesadzony, nie jesteśmy jakimiś influencerami. Nic się nie skończyło, a jedynie zaczęło coś nowego!

Wybaczcie nam, że nie odpowiadamy na wszystkie komentarze. Ten film miał pełnić rolę informacyjną, powstał po to, aby przede wszystkim pokazać zdjęcia analogowe, o które nie przestawaliście pytać oraz miał ostrzec o nowych kolorach. Nie był to nasz głos w dyskusji, a jedynie informacja i nie zrozumcie nas źle, ale nie chcemy uczestniczyć w tej dyskusji, jest niekonstruktywna i byłaby głucha z (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Wszystko nowe!Aktualności30 października 20172 listopada 2017Rafał Krasa

Wszystko nowe!

No prawie. Mamy nowe logo, nową stronę, ale przede wszystkim jesteśmy, jak to się mówi, zrestrukturyzowani. Po kolei.

Dawno już temu doszliśmy do wniosku, że DR5000 w zasadzie nie robi już zdjęć. Oczywiście nadal fotografujemy, filmujemy, czasem podróżujemy, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Ogrom naszej bieżącej pracy to praca biurowa, organizacja zdjęć, transportowanie się, pisanie scenariuszy, projektowanie, planowanie. Warszawiak powiedziałby, że jesteśmy „kreatywni”. My na to mówimy „proza życia” i proporcjonalnie do prozy, praca z aparatem zajmuje nam tylko ułamek czasu pracy w ogóle.

I zrobił się bałagan. Bo już nikt nie wiedział o co chodzi, a zwłaszcza (...).

2 komentarzy

5 maja 2014

Macie błąd bo dziękujecie Kamilowi a to Kamila wygrała :)

dr5000
5 maja 2014

Kamila była druga, ale podobnie jak Mateusz, który był pierwszy, nie udostępniła publicznie plakatu. Zasady były jasne, a rozdawajkę rozwiązywała kwerenda FQL :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *