fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Fotografujemy » Fotografia ślubna
2 stycznia 2015
30 kwietnia 2020
DR5000.com

Najpiękniejszy

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Jest! Jest! Jest! Ślub Beaty i Pawła został laureatem w kategorii „Najpiękniejszy plenerowy ślub” w plebiscycie „The Best of Bridelle”! Cieszymy się niezmiernie, bo to naprawdę był cudowny ślub i mieliśmy ogromną nadzieję, że tak się to właśnie potoczy. Beata i Paweł stworzyli ten dzień najpiękniej jak to było możliwe i w pełni zasłużyli na to wyróżnienie!

My jesteśmy dumni, że mogliśmy w tym uczestniczyć oraz że udało się nam stworzyć reportaż, który oddał atmosferę tego dnia i to na tyle dobrze, że z plebiscytu wychodzimy jako laureaci :)

Tym bardziej, że to nie jest „jakiś” plebiscyt, to Bridelle, wyróżnienie z najwyższej półki!

A Wam dziękujemy pięknie za oddane głosy! Pośród 80 numerków, nasz skończył na pozycji trzynastej i to bardzo dobry wynik! Dzięki!

P.S. O ironio! Zdjęcie z plakatu powstało przy użyciu Olympusa E-M1 z obiektywem Panasonic Leica 42.5 f/1.2 DG Nocticron, którego to wcale nie pokochaliśmy. Będziemy musieli się chyba przeprosić :)

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Aleksandra i Jakub – reportaż ślubny w stylu glamourFotografia ślubna30 lipca 201930 kwietnia 2020Rafał Krasa

Aleksandra i Jakub

Tak jak obiecaliśmy, pokażemy coś jeszcze z kategorii „fotografii ślubnej” i oto to coś jeszcze! Czeka nas jeszcze sesja portretowa, ale już dziś zapraszamy na reportaż z przepięknego ślubu Aleksandry i Jakuba! To uczta dla oka i nie nasza w tym zasługa! ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Patrycja i Robert – reportaż ślubny w stylu glamourFotografia ślubna23 maja 201930 kwietnia 2020Rafał Krasa

Patrycja i Robert

Warsztaty, nowy sprzęt, a w przyszłym roku ogromny przewrót w Diany życiu! W tym wszystkim na blogu zabrakło nieco miejsca na reportaże ślubne, ale cały czas fotografujemy i to z ogromną energią! O sprzęcie powiemy niebawem na Youtubie, a dziś zapraszamy na reportaż z przepięknego ślubu Patrycji i Roberta, który tak przepięknie zorganizowała Paulina z ONE. Zapraszamy! ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Podwójnie nagrodzona sesja na IslandiiFotografia ślubna10 grudnia 201830 kwietnia 2020DR5000.com

Podwójnie nagrodzona sesja na Islandii

Wspaniałe wieści! W jesiennym konkursie ISPWP zajęliśmy 3. i 4. miejsce i to w tej samej kategorii! Cieszymy się niezmiernie, bo dawno nie było nas w ISPWP, a jednak wciąż jesteśmy w stanie pojawiać się pośród najlepszych z najlepszych ;)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *