fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Fotografujemy » Fotografia ślubna
13 września 2016
30 kwietnia 2020
Rafał Krasa

Najlepsi w Warszawie!

Najlepszy fotograf ślubny w Warszawie

Och, jaka to przyjemna wiadomość! ;) Otóż pojawiliśmy się w rankingu najlepszych fotografów ślubnych w Warszawie przygotowanym przez magazyn ślubny Zankyou. I to nie byle ranking. Po pierwsze można pojawić się gdzieś i można pojawić się na łamach Zankyou. To jedno. A drugie? Ranking obejmuje wąskie grono, bo zaledwie tuzin fotografów i znaleźliśmy się w niezwykłym towarzystwie. To najlepsi z najlepszych, ranking jaki pewnie przygotowalibyśmy sami. To wyłącznie fotografowie, których szanujemy i być obok nich to zaszczyt. A teraz najlepsze! Jeśli kolejność nie jest przypadkowa, to jesteśmy w najlepszej trójce, a tam towarzystwo to już ścisły kosmos. Możliwe więc, że dziś nas nie ma – jesteśmy w kosmosie :)

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Aleksandra i Jakub – reportaż ślubny w stylu glamourFotografia ślubna30 lipca 201930 kwietnia 2020Rafał Krasa

Aleksandra i Jakub

Tak jak obiecaliśmy, pokażemy coś jeszcze z kategorii „fotografii ślubnej” i oto to coś jeszcze! Czeka nas jeszcze sesja portretowa, ale już dziś zapraszamy na reportaż z przepięknego ślubu Aleksandry i Jakuba! To uczta dla oka i nie nasza w tym zasługa! ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Patrycja i Robert – reportaż ślubny w stylu glamourFotografia ślubna23 maja 201930 kwietnia 2020Rafał Krasa

Patrycja i Robert

Warsztaty, nowy sprzęt, a w przyszłym roku ogromny przewrót w Diany życiu! W tym wszystkim na blogu zabrakło nieco miejsca na reportaże ślubne, ale cały czas fotografujemy i to z ogromną energią! O sprzęcie powiemy niebawem na Youtubie, a dziś zapraszamy na reportaż z przepięknego ślubu Patrycji i Roberta, który tak przepięknie zorganizowała Paulina z ONE. Zapraszamy! ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Podwójnie nagrodzona sesja na IslandiiFotografia ślubna10 grudnia 201830 kwietnia 2020DR5000.com

Podwójnie nagrodzona sesja na Islandii

Wspaniałe wieści! W jesiennym konkursie ISPWP zajęliśmy 3. i 4. miejsce i to w tej samej kategorii! Cieszymy się niezmiernie, bo dawno nie było nas w ISPWP, a jednak wciąż jesteśmy w stanie pojawiać się pośród najlepszych z najlepszych ;)

8 komentarzy

kAMIL
13 września 2016

GRATULACJE z ZIEMI :)

13 września 2016

Gratulacje !!!

Dawid
13 września 2016

Kolejnośc jest przypadkowa :)

JJ
13 września 2016

Przecierz zankU to nic inengo jak platny portal reklamowy. Zbieranina reklam z ktorych na chybil trafil robią rankingi chcac zapewnic sobie platne wpisy do ich katalogu. Ani to wyroznienie ani nikt godny fotograficznego szacunku nie wybiera jako jury najlepszych. Nie ma co się tak zacieszać i bez tego fotki robicie dobre wiec ten zachwyt nad plebiscytem subiektywnie wybranych przez anonimka z obslugi zankU chyba trochę nie w Waszym stylu…chyba ze to barter na reklamy wtedy rozumiem te ochy i achy. ;)

DR5000.com
14 września 2016

To nasz pierwszy kontakt z Zankyou. Odnaleźli nas sami, zaproponowali, abyśmy pojawili się w tym rankingu, a ranking merytorycznie jest najlepszym jaki widzieliśmy. To fotografowie, którzy na rynku są dla nas największą konkurencją i jeśli ktokolwiek podbiera nam klientów, to jest w tym rankingu ;) Zankyou nie oczekiwało od nas zapłaty (nie było żadnych sugestii tego typu), kontakt jest nienaganny i bardzo przejrzysty. Z naszej perspektywy nie jesteśmy w stanie powiedzieć jednego złego słowa o Zankyou i nadal bardzo cieszymy się, że znaleźliśmy się w jednym rzędzie z naj, najlepszymi :)

Daniello
13 września 2016

Gratuluję. Mogę jedynie powiedzieć, że na pewno nie wypadacie „blado” na tle pozostałych fotografów. Jak dla mnie jesteście w ścisłej czołówce :) Bardzo podoba mi sie Wasz styl :) Mógłbym powiedzieć, że trzymajcie tak dalej ale wolę napisać, że rozwijajcie się dalej bo w dobrym kierunku idziecie :) Powodzenia :)

13 września 2016

Kolejność nie ma znaczenia, grunt że wokół sama elita :) Ogromne gratulacje i zarazem mam nadzieję (myślę że nie tylko ja) wrócicie do nas z kosmosu aby w dalszym ciągu dzielić się swoimi zdjęciami oraz wiedzą :)

14 czerwca 2018

Wiecie może gdzie można znaleźć wyniki z 2017?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *