fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Fotografujemy » Dla siebie
23 stycznia 2014
10 marca 2018
Diana Krasa

Makro zimą

Od kilku dni, prawie bez przerwy siedzimy nad skomplikowaną sesją produktową. Nie mamy dość, ale Rafał zrobił się dziwny, więc wyciągnęłam go na mróz, żeby ochłonął. Stał z torbą jak jakiś wieszak i gapił się w słońce. Chyba niewiele pomogło… Ja w tym czasie zajęłam się kontynuacją letniego makro. Zima nie jest taka brzydka, tylko trochę mniej kolorowa.

To znowu nasza ukochana Tokina 100 f/2.8 D. Więcej o tym jak i czym dokładnie pracujemy przy takich zdjęcia mówiliśmy już w listopadzie, „W skali makro” :)


Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Ludzie Woodstocku 2Dla siebie17 lipca 20165 sierpnia 2018Diana Krasa

Ludzie Woodstocku 2

Po całym dniu za kierownicą, wreszcie, przed chwilą wróciliśmy. Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi, bo po raz drugi odwiedziliśmy Przystanek Woodstock. I znowu, to było tak samo cudowne wydarzenie jak rok temu! Z tą różnicą, że tym razem wiedzieliśmy czego się spodziewać i chłonęliśmy je dużo bardziej intensywnie. Tym razem byliśmy nie tylko obserwatorami, ale też uczestnikami. Może mało hardcorowymi, ale jednak. Okazało się, że wielu z woodstockowiczów rozpoznało nas i to nie jako DR5000, a jako tych, którzy w zeszłym roku paradowali po polu z ogromnym parasolem. Jeszcze rok lub dwa, a zasłużymy na własne zdjęcie, we własnej galerii „Ludzi (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Magia makijażuDla siebie9 marca 201428 maja 2018Diana Krasa

Magia makijażu

Jeśli prawdą jest, że przeciwieństwa się przyciągają, to jesteśmy kompletnymi patałachami! Powoli tradycją stają się nasze odwiedziny w Makeuplace‚ie i ilekroć tam jesteśmy, wynosimy coś świetnego. I bynajmniej nie są to brązery i podkłady poupychane w kieszeniach!

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Podwodna sesja z Miss FerreirąDla siebie20 marca 201328 maja 2018DR5000.com

Podwodna sesja z Miss Ferreirą

Nie ma co ukrywać, lekko nie było, ale o realizacji tego projektu jest tyle do opowiadania, że nie uda się zawrzeć tego w kilku zdaniach na blogu. Jest to temat na film, a tymczasem przedstawiamy efekty sesji, z której jesteśmy szczególnie dumni!

13 komentarzy

KM
23 stycznia 2014

Szkoda że usuwacie exify z takich pokazowych zdjęć (dla danego sprzętu który testujecie jak w tym przypadku). Człowiek by się może czegoś nauczył, wyciągając z nich wnioski. Szczególnie taki jak ja, który w makro nigdy nie siedział, a nad tokiną się zastanawia i zbiera fundusze ;)

XX
23 stycznia 2014

magia FF ;)

Gry
23 stycznia 2014

Przecież nastawy są tak zmienne jak warunki.

23 stycznia 2014

Wg nas, EXIF to bardzo błędny punkt zahaczenia – absolutnie nic nie mówi o zdjeciu, w związku z czym będą zawsze usuwane. Dezorientują i odciągają od sedna fotografii. Tym bardziej, że trąbimy od dawna, że to D700 i Tokina 100 f/2.8 Macro, nie jest to tajemnica, a takie parametry (ISO100, 1/800, f3.5) wystąpiły tylko raz i idę o zakład, że jeśli pójdziemy na spacer w przyszłym roku, będą inne :)

23 stycznia 2014

cudne!

ebarciu
23 stycznia 2014

skąd takie ładne kolorki? światło, filtr czy PS ?:) … tak wiem Wy w PS’ie nie robicie takich rzeczy ale zapytać muszę :)
zdjęcia jak zwykle bardzo ładne tylko jak kolega KM poproszę przy następnych o exif bądź info o parametrach :)

23 stycznia 2014

Dzięki!

W aparacie ustawiony D-Lighting na maksa, mocno kontrastowa krzywa, chyba oparta o Vivid, saturacja na maksimum, 4500K z poprawionym tintem, ISO100, 1/800s., f/3.5.

Krzysztof
23 stycznia 2014

Narobiliście mi smaku tymi zdjęciami, zdecydowałem się na Tokinę 100 2.8D :))
Pozdrawiam serdecznie!

23 stycznia 2014

Moim zdaniem dobra decyzja, to świetny obiektyw :)

28 stycznia 2014

Niedawno przyjechała do mnie Tokina. Nie ukrywam, że zakupiłem ją pod wpływem waszego artykułu o macro :) Do tej pory używałem odwrotnie mocowanego Vivitar 28mm (osiągałem nim np. takie efekty:
http://www.dawidmazur.pl/galeria/mucha/001
http://www.dawidmazur.pl/galeria/mucha/002
http://www.dawidmazur.pl/galeria/mucha/003
Teraz czekam tylko na odrobinę czasu żeby przetestować w terenie Tokinę. Pozdrawiam

Grabus
5 lutego 2014

Coś pod tymi linkami zdjęć nie widać.

12 lutego 2014

Przepraszam. Strona była w trakcie przebudowy. Link: wwwdawidmazur.pl/makro
I już więcej nie spamuję ;) pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *