fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Aktualności
5 grudnia 2014
14 grudnia 2014
DR5000.com

Laurki

Kto śledzi nasz Instagram ten wie, że byliśmy w Wiedniu z Miss Ferreirą i oto jesteśmy z powrotem. Ta kwestia to temat na odrębny wpis, ale kiedy my byliśmy w podróży, wydarzyło się wiele dobrego :)

Nasze „oko” otrzymało 12 miejsce w kategorii „Framing the Subject” jesiennego konkursu ISPWP. Dwunastka może nie brzmi zbyt dumnie, ale to znowu wyróżnienie pośród najlepszych z najlepszych w fotografii ślubnej z całego świata. Nasze kadry wiszą tuż obok zdjęć tych, których szanujemy, uwielbiamy i wyznajemy, fotografów zza wszystkich oceanów. Dostajemy więc wypieków z radości :)

W tym samym czasie, na Bridelle pojawił się „przedruk” naszego reportażu ślubnego Beaty i Pawła i dla nas to powód do radości jeszcze większy! Po pierwsze bridelle.pl to najbardziej opiniotwórczy blog w branży ślubnej i sama publikacja na łamach tego serwisu to bardzo duże wyróżnienie. Po drugie ten reportaż powalczy w plebiscycie „The Best of 2014 on Bridelle”, a to szansa na jeszcze większą popularność tego reportażu. A po trzecie, zadebiutowaliśmy w wielkim stylu. Chyba wystarczy cytat:

Jestem zachwycona Parą i fotografiami Diany i Rafała. Ich prace podglądałam od dłuższego czasu i bardzo cieszę się, że zagościli na Bridelle, bo to niesamowicie kreatywni, mający już bardzo wyrazisty styl fotografowie. Fantastyczna dbałość o detale, przepiękne kompozycje, świetne wyczucie sytuacji i kadrów. Zachwyca mnie atmosfera, kontrola i praca ze światłem oraz reporterskie, ale bardzo dopracowane estetycznie kadry. To jeden z najpiękniejszych pod względem kolorystyki i światła reportaż, który widziałam w tym roku! Fantastyczni fotografowie, których mam nadzieję gościć często na blogu!

W tym miejscu trochę nie wiemy co napisać, nie spodziewaliśmy się takiej laurki. Bardzo się cieszymy, jesteśmy zaskoczeni i obiecujemy pracować jeszcze ciężej, bo takie opinie to fantastyczne ukoronowanie naszych wysiłków oraz inspiracja. Jeszcze jeden raz dziękujemy Beacie i Pawłowi – wiedzcie, że bez Was nie byłoby nas :)

Bridelle – DZIĘKUJEMY! :)

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Polecamy. Was!Aktualności11 sierpnia 201814 sierpnia 2018Rafał Krasa

Polecamy. Was!

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Jak każdy fotograf ślubny, praktycznie każdego dnia otrzymujemy pytania odnośnie „terminów ślubnych”, a że nasz kalendarz nie jest z gumy zwykle odpowiadamy, że w podanym terminie jesteśmy niedostępni. I dotychczas w tym miejscu kończyła się nasza komunikacja z klientem, a my nigdy nie potrafiliśmy jej ładnie podsumować. „Życzymy, aby kolejny fotograf, do którego Pani/Pan napisze, miał wolny termin?” Katastrofa. Chcemy to zmienić!

Chcemy przygotować listę fotografów, których będziemy mogli polecać klientom, z którymi nie jesteśmy w stanie podjąć współpracy. Chcemy, aby na liście byli wyłącznie fotografowie, którzy po pierwsze na tej liście chcą się znaleźć, (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Koniec świataAktualności5 grudnia 20174 marca 2018Rafał Krasa

Koniec świata

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Po publikacji filmu „Film cyfrowy” okazało się, że „świat już nigdy nie będzie taki sam”. Cały ten patos jest przesadzony, nie jesteśmy jakimiś influencerami. Nic się nie skończyło, a jedynie zaczęło coś nowego!

Wybaczcie nam, że nie odpowiadamy na wszystkie komentarze. Ten film miał pełnić rolę informacyjną, powstał po to, aby przede wszystkim pokazać zdjęcia analogowe, o które nie przestawaliście pytać oraz miał ostrzec o nowych kolorach. Nie był to nasz głos w dyskusji, a jedynie informacja i nie zrozumcie nas źle, ale nie chcemy uczestniczyć w tej dyskusji, jest niekonstruktywna i byłaby głucha z (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Wszystko nowe!Aktualności30 października 20172 listopada 2017Rafał Krasa

Wszystko nowe!

No prawie. Mamy nowe logo, nową stronę, ale przede wszystkim jesteśmy, jak to się mówi, zrestrukturyzowani. Po kolei.

Dawno już temu doszliśmy do wniosku, że DR5000 w zasadzie nie robi już zdjęć. Oczywiście nadal fotografujemy, filmujemy, czasem podróżujemy, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Ogrom naszej bieżącej pracy to praca biurowa, organizacja zdjęć, transportowanie się, pisanie scenariuszy, projektowanie, planowanie. Warszawiak powiedziałby, że jesteśmy „kreatywni”. My na to mówimy „proza życia” i proporcjonalnie do prozy, praca z aparatem zajmuje nam tylko ułamek czasu pracy w ogóle.

I zrobił się bałagan. Bo już nikt nie wiedział o co chodzi, a zwłaszcza (...).

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *