fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Fotografujemy » Fotografia ślubna
5 grudnia 2014
30 kwietnia 2020
DR5000.com

Laurki

Kto śledzi nasz Instagram ten wie, że byliśmy w Wiedniu z Miss Ferreirą i oto jesteśmy z powrotem. Ta kwestia to temat na odrębny wpis, ale kiedy my byliśmy w podróży, wydarzyło się wiele dobrego :)

Nasze „oko” otrzymało 12 miejsce w kategorii „Framing the Subject” jesiennego konkursu ISPWP. Dwunastka może nie brzmi zbyt dumnie, ale to znowu wyróżnienie pośród najlepszych z najlepszych w fotografii ślubnej z całego świata. Nasze kadry wiszą tuż obok zdjęć tych, których szanujemy, uwielbiamy i wyznajemy, fotografów zza wszystkich oceanów. Dostajemy więc wypieków z radości :)

W tym samym czasie, na Bridelle pojawił się „przedruk” naszego reportażu ślubnego Beaty i Pawła i dla nas to powód do radości jeszcze większy! Po pierwsze bridelle.pl to najbardziej opiniotwórczy blog w branży ślubnej i sama publikacja na łamach tego serwisu to bardzo duże wyróżnienie. Po drugie ten reportaż powalczy w plebiscycie „The Best of 2014 on Bridelle”, a to szansa na jeszcze większą popularność tego reportażu. A po trzecie, zadebiutowaliśmy w wielkim stylu. Chyba wystarczy cytat:

Jestem zachwycona Parą i fotografiami Diany i Rafała. Ich prace podglądałam od dłuższego czasu i bardzo cieszę się, że zagościli na Bridelle, bo to niesamowicie kreatywni, mający już bardzo wyrazisty styl fotografowie. Fantastyczna dbałość o detale, przepiękne kompozycje, świetne wyczucie sytuacji i kadrów. Zachwyca mnie atmosfera, kontrola i praca ze światłem oraz reporterskie, ale bardzo dopracowane estetycznie kadry. To jeden z najpiękniejszych pod względem kolorystyki i światła reportaż, który widziałam w tym roku! Fantastyczni fotografowie, których mam nadzieję gościć często na blogu!

W tym miejscu trochę nie wiemy co napisać, nie spodziewaliśmy się takiej laurki. Bardzo się cieszymy, jesteśmy zaskoczeni i obiecujemy pracować jeszcze ciężej, bo takie opinie to fantastyczne ukoronowanie naszych wysiłków oraz inspiracja. Jeszcze jeden raz dziękujemy Beacie i Pawłowi – wiedzcie, że bez Was nie byłoby nas :)

Bridelle – DZIĘKUJEMY! :)

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Aleksandra i Jakub – reportaż ślubny w stylu glamourFotografia ślubna30 lipca 201930 kwietnia 2020Rafał Krasa

Aleksandra i Jakub

Tak jak obiecaliśmy, pokażemy coś jeszcze z kategorii „fotografii ślubnej” i oto to coś jeszcze! Czeka nas jeszcze sesja portretowa, ale już dziś zapraszamy na reportaż z przepięknego ślubu Aleksandry i Jakuba! To uczta dla oka i nie nasza w tym zasługa! ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Patrycja i Robert – reportaż ślubny w stylu glamourFotografia ślubna23 maja 201930 kwietnia 2020Rafał Krasa

Patrycja i Robert

Warsztaty, nowy sprzęt, a w przyszłym roku ogromny przewrót w Diany życiu! W tym wszystkim na blogu zabrakło nieco miejsca na reportaże ślubne, ale cały czas fotografujemy i to z ogromną energią! O sprzęcie powiemy niebawem na Youtubie, a dziś zapraszamy na reportaż z przepięknego ślubu Patrycji i Roberta, który tak przepięknie zorganizowała Paulina z ONE. Zapraszamy! ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Podwójnie nagrodzona sesja na IslandiiFotografia ślubna10 grudnia 201830 kwietnia 2020DR5000.com

Podwójnie nagrodzona sesja na Islandii

Wspaniałe wieści! W jesiennym konkursie ISPWP zajęliśmy 3. i 4. miejsce i to w tej samej kategorii! Cieszymy się niezmiernie, bo dawno nie było nas w ISPWP, a jednak wciąż jesteśmy w stanie pojawiać się pośród najlepszych z najlepszych ;)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *