fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Fotografujemy » Fotografia ślubna
16 sierpnia 2016
19 czerwca 2018
Rafał Krasa

Gosia i Martin – reportaż ślubny

Są takie śluby, na których przyjemnie jest po prostu być. Oglądać, podsłuchiwać, czuć te wydarzenia i móc za nimi podążać. I to był jeden z takich ślubów. Zwyczajnie bardzo chcieliśmy tam być, aby móc zobaczyć co będzie dalej. Tak, ślub Gosi i Martina wciągnął nas jak serial o lekarzach i to taki amerykański, nurt chicagowsko-kalifornijski ;)

Martin. Facet w genialny sposób posługuje się językiem polskim, ale zapytany o spinki do mankietów odparł, że są w klozecie. Obrączki też. Po czym przyszły teść, bez zawahania odwrócił się do szafy i wyjął biżuterię.

Gosia. Włączyliśmy tryb niewidzialności i kiedy, pomimo, że byliśmy metr, może dwa, od nich, zniknęliśmy im całkowicie z oczu. Kierowca chciał z nami ustalić co dalej, a Gosia rozglądając się nad głowami gości odparła: „to trzeba ustalić z dwójką takich przepięknych ludzi, którzy gdzieś tu…”.

No jak ich nie pokochać?! Było cudownie! A no tak, robiliśmy też zdjęcia. A więc, oto reportaż! ;)

fotografia ślubna krakówfotografia ślubna warszawazdjęcia ślubne lublinfotograf ślubny lublinzdjęcia ślubne krakówzdjęcia ślubne krakówfotografia ślubna lublinfotograf ślubny lublinfotograf ślubny lublinfotografia ślubna krakówfotografia ślubna lublinfotograf ślubny lublinzdjęcia ślubne lublinzdjęcia ślubne lublinzdjęcia ślubne lublinzdjęcia ślubne krakówfotografia ślubna krakówzdjęcia ślubne krakówfotografia ślubna krakówfotograf ślubny krakówfotograf ślubny lublinfotografia ślubna krakówzdjęcia ślubne warszawazdjęcia ślubne krakówfotografia ślubna lublinzdjęcia ślubne krakówfotografia ślubna krakówzdjęcia ślubne warszawafotograf ślubny lublinzdjęcia ślubne krakówfotografia ślubna warszawafotografia ślubna krakówfotografia ślubna krakówfotografia ślubna warszawazdjęcia ślubne warszawazdjęcia ślubne warszawafotograf ślubny krakówfotograf ślubny warszawazdjęcia ślubne warszawafotograf ślubny krakówfotograf ślubny krakówfotograf ślubny lublinzdjęcia ślubne krakówfotografia ślubna krakówfotograf ślubny krakówfotograf ślubny krakówfotografia ślubna lublinzdjęcia ślubne warszawafotografia ślubna warszawafotografia ślubna warszawafotograf ślubny krakówfotografia ślubna krakówfotografia ślubna warszawazdjęcia ślubne krakówzdjęcia ślubne lublinfotografia ślubna krakówzdjęcia ślubne lublinzdjęcia ślubne krakówfotograf ślubny lublinfotografia ślubna lublinfotograf ślubny lublin
fotografia ślubna lublinzdjęcia ślubne krakówzdjęcia ślubne lublinfotograf ślubny lublinfotograf ślubny lublinfotograf ślubny krakówfotografia ślubna krakówfotografia ślubna krakówfotografia ślubna lublinfotograf ślubny lublinzdjęcia ślubne warszawafotografia ślubna krakówzdjęcia ślubne warszawafotograf ślubny lublinfotografia ślubna warszawafotograf ślubny warszawazdjęcia ślubne krakówfotograf ślubny krakówfotograf ślubny warszawafotograf ślubny lublinfotografia ślubna lublinfotograf ślubny krakówfotograf ślubny warszawazdjęcia ślubne lublinfotografia ślubna lublinfotograf ślubny lublinzdjęcia ślubne warszawazdjęcia ślubne warszawafotograf ślubny lublinfotografia ślubna krakówzdjęcia ślubne warszawafotografia ślubna krakówfotografia ślubna lublinfotografia ślubna lublinzdjęcia ślubne krakówfotograf ślubny krakówfotografia ślubna warszawazdjęcia ślubne krakówfotograf ślubny krakówzdjęcia ślubne krakówfotografia ślubna lublinzdjęcia ślubne lublinzdjęcia ślubne krakówfotografia ślubna krakówfotograf ślubny lublinfotografia ślubna warszawafotograf ślubny lublinfotograf ślubny lublinfotograf ślubny lublinfotograf ślubny krakówfotografia ślubna warszawafotograf ślubny krakówzdjęcia ślubne warszawazdjęcia ślubne lublinfotografia ślubna lublinzdjęcia ślubne krakówzdjęcia ślubne lublin

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Trzecie i czwarte!Fotografia ślubna10 grudnia 201810 grudnia 2018DR5000.com

Trzecie i czwarte!

Wspaniałe wieści! W jesiennym konkursie ISPWP zajęliśmy 3. i 4. miejsce i to w tej samej kategorii! Cieszymy się niezmiernie, bo dawno nie było nas w ISPWP, a jednak wciąż jesteśmy w stanie pojawiać się pośród najlepszych z najlepszych ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Joanna i Aleksander – sesja portretowa na SantoriniFotografia ślubna16 września 201725 października 2018Rafał Krasa

Joanna i Aleksander

Zabrzmi to niewiarygodnie, ale oto drugi w dniu dzisiejszym wpis. Odbywamy przymusową pauzę i pomyśleliśmy, że to idealny czas na znienawidzoną przez nas godzinkę lub sześć przy komputerze. W męczarniach, wyciągamy więc, co mamy :)

Ślub Joanny i Alka odbył się na Santorini i powstał też reportaż, na wyspie spędziliśmy z nimi okrągły tydzień, ale dzisiaj już nie zdążylibyśmy opublikować wszystkich zdjęć, więc poprzestajemy na portretach, a reportaż zostawiamy sobie na kiedyś. Zapraszamy na sesję portretową z najpiękniejszego miejsca na ziemi oraz na film o tej sesji :)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Beata i Paweł – reportaż ze ślubu plenerowegoFotografia ślubna8 września 201423 czerwca 2018Rafał Krasa

Beata i Paweł

To chyba najdłuższy, jeśli chodzi o ilość zdjęć, wpis jaki kiedykolwiek opublikowaliśmy, ponad 150 zdjęć. Dlaczego? Dlatego, że Beata i Paweł tak nas sobą zainspirowali, że nie mogliśmy przestać. Biegaliśmy w tę i z powrotem jak oszalali, i nie mogliśmy się nasycić – emocjami, detalami, miejscem. Był to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych ślubów na jakich dane nam było fotografować. Beata, Paweł, wiedzcie, że dla nas to było jak dzień dziecka w lunaparku i wielce Wam za to dziękujemy! Wręcz mocno osobiście, cieszymy się Waszym szczęściem! :)

8 komentarzy

16 sierpnia 2016

Znów publikujecie – dziękuję :) Czy Wy czasem już nie byliście w tym kościele? Wydaje mi się czy już tak bardzo nie rozświetlacie twarzy/skóry? Chyba że to tylko w tym reportażu tak widać ( mam dobrze skalibrowany monitor )

Wojciechowicz
16 sierpnia 2016

WOW! Perełki! Trzy moje ulubione to panna młoda witająca się z księdzem i zwisające białe szaty, ostatnie zdjęcie tortu i różna akcja jaka rozgrywa się po lewei i prawej stronie kadru i trzy dziewczyny podczas życzeń z identycznym ułożeniem rąk. Mistrzowska kompozycja! Jeszcze raz WOW ;)

Darek
17 sierpnia 2016

Generalnie fajnie, jednak jest to najsłabszy wasz reportaż, który dotej pory publikujecie… brakuje mi waszego stylu do którego wcześniej mnie przyzwyczailiście ;)

Peter
17 sierpnia 2016

Jeśli to jest ich najsłabszy reportaż to życzę ci aby wszystkie twoje zdjęcia były tak słabe :) A dobrze ci życzę ;)

urbi
17 sierpnia 2016

Czym swieciliscie podczas ceremonii ?

17 sierpnia 2016

Jak zawsze cudownie:) Kawał dobrej i spełnionej pracy :)

Piotr
18 sierpnia 2016

Mam nadzieję, że kolejnym filmem po władcy barw i woodstocku będzie coś o reportażu ślubnym :)

Joasia i Jacek Jaśkiewicz
30 sierpnia 2016

Kochani, piękny ślub i piękne zdjęcia. Oby Wam się życie układało tak pięknie jak na zdjęciach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *