fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Szkolimy » Warsztaty
2 lutego 2017
30 kwietnia 2020
DR5000.com

„Filmowanie w terenie”

Nie jest tajemnicą, że w zasadzie 100% sprzętu jakim ostatnio filmujemy jest Olympus. Od dawna oprócz lustrzanek Nikona, do filmowania namiętnie używaliśmy E-M5 Mark II, naturalnie z obiektywami M.Zuiko, ale od kiedy na Santorini przerósł nas wiatr, Olympus wziął też odpowiedzialność za dźwięk w naszych filmach (pierwszy raz w filmie „Czas relasku”). Niestety Olympus OM-D E-M1 Mark II filmuje tak dobrze, tak strasznie zawyżył poprzeczkę jakości obrazu i użyteczności, że lustrzanki całkowicie przestały filmować i dziś technicznie wręcz nie jesteśmy w stanie połączyć obrazu z Nikona D750 z OM-D.

W związku z tym niespodzianka! Zapraszamy na warsztaty z filmowania. 18 lutego, w ramach Olympus Road Show 2017 będziemy w Łodzi (mieście „łódzkiej filmówki”!) i poopowiadamy, a wręcz pokażemy jak wygląda nasz Youtube od zaplecza i może nawet spróbujemy coś nakręcić :)

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1305543496176977/

Olympus Polska i sklepbeznazwy.com.pl serdecznie zapraszają na Warsztaty „Filmowanie w terenie”, które poprowadzą Diana i Rafał Krasa z DR5000.com. W trakcie warsztatów do dyspozycji uczestników będą aparaty serii OM-D, w tym najnowszy E-M1 Mark II oraz obiektywy M.ZUIKO. Uczestnicy będą mogli ocenić jakość swoich prac na monitorach Eizo oraz wydrukach Epson. Odpowiednie światło zapewni Quadralite.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w wydarzeniu oraz uzyskać szczegółowe informacje prosimy o przesłanie wiadomości o tytule „Warsztaty Łódź” oraz podanie imienia i nazwiska uczestnika.

ZAPISY: mariusz@sklepbeznazwy.com.pl

[Wysyłając na powyższy adres wiadomość, i podając dane nadawca wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczą informacji dotyczących uczestnictwa w wydarzeniu oraz przetwarzanie danych w celach związanych z wydarzeniem (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).]”

Bądźcie, a nie pożałujecie ;)

EDIT: Jest po wszystkim! To było nasze najbardziej tremujące wystąpienie jakie kiedykolwiek mieliśmy okazję prowadzić, bo niedość, że było na 30 miejsc zapisać się chciało 150 osób, to jeszcze to była „ta filmówka”! Dziękujemy, że byliście! Dziękujemy, że nie wyszliście! I mam nadzieję, że to nie ostatnie takie spotkanie ;) Poniżej zdjęcia z wydarzenia i komedia. Dobrego ponownego seansu!

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Fotografia ślubna pełna stereotypów”Warsztaty13 marca 201730 kwietnia 2020DR5000.com

„Fotografia ślubna pełna stereotypów”

Uwaga! Z dniem 13 marca nastąpiły duże zmiany organizacyjne. Spotykamy się w kinie, nie na targach, a uczestnictwo wymaga zaspisów. Koniecznie zapoznajcie się poniższym tekstem!

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani! Oto nadchodzi okazja do spotkania! Chcielibyśmy zaprosić Was na wykład zatytułowany „Fotografia ślubna pełna stereotypów”, który odbędzie się podczas, ale nie na terenie tegorocznych XX Targów Film Video Foto. Opowiemy o naszym, unikatowym podejściu do wielu spraw związanych z fotografią ślubną. Będzie to opowieść śmieszna, ciekawa i wciągająca. Taka typowo „nasza” :)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Wychodzimy z internetu, cz.2Warsztaty5 maja 201530 kwietnia 2020Rafał Krasa

Wychodzimy z internetu, cz.2

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Po pierwszym udanym wyjściu, ponownie wychodzimy z internetu! Zapraszamy Was na warsztaty oraz wieczór autorski, podczas którego będziemy mieli mnóstwo czasu na pytania i odpowiedzi. Zwyczajnie, spędzimy ten wieczór z Wami! Zapraszamy do zapisów na Facebooku. Terminy, lokalizacje i tematyka – to wszystko znajdziecie w poniższej informacji prasowej. Serdecznie zapraszamy! :)

Warsztaty i wieczór autorski DR5000

Profesjonalny sklep foto i video Proclub wraz z firmą Olympus zapraszają na warsztaty i wieczór autorki Diany i Rafała Krasy z ekipy DR5000.

Warsztaty: Głównym tematem warsztatów będzie zagadnienie: „Małe aparaty w wielkiej fotografii”. Ekipa DR5000 opowie o (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Wychodzimy z internetuWarsztaty12 marca 201530 kwietnia 2020Rafał Krasa

Wychodzimy z internetu

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Mniej więcej w tych miesiącach, tygodniach, mija 5 lat od momentu powstania DR5000. Ciężko nam w to dziś uwierzyć, ale o tej porze w 2010 roku w zasadzie nie mieliśmy pojęcia o fotografii, w ogóle. Nie mieliśmy nawet własnej, nawet prywatnej, lustrzanki cyfrowej! W ciągu tych lat, własnymi rękami stworzyliśmy firmę, która powoduje, że każdego ranka chce nam się podnosić z łóżka!

Nigdy wcześniej nie świętowaliśmy rocznic powstania, ale w tym roku chcemy podsumować minione 5 lat. Z tej okazji wychodzimy z internetu! :) Zapraszamy Was na wykład zatytułowany:

„Fotografia to nie tylko zdjęcia, (...).

1 komentarz

Fabian
28 stycznia 2017

Mam nadzieję, że się uda jeszcze wziąć udział w tych zacnych warsztatach.
ps. Będziecie znowu na targach Foto w Łodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *