fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Fotografujemy » Fotografia ślubna
24 lipca 2011
30 kwietnia 2020
DR5000.com

Ewa i Jakub – reportaż ślubny

Ostatnio mamy szczęście do eleganckich, kameralnych i rodzinnych ślubów. W takiej właśnie uroczystościu mieliśmy przyjemność towarzyszyć Ewie i Kubie. Wybrali przepiękny, nastrojowy kościół, świetny lokal i dali się poznać jako bardzo sympatyczna i uśmiechnięta para. Już w sierpniu będziemy widzieli się z nimi ponownie, tym razem podczas nadmorskiej sesji portretowej – my nie możemy się już doczekać :)


Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Aleksandra i Jakub – reportaż ślubny w stylu glamourFotografia ślubna30 lipca 201930 kwietnia 2020Rafał Krasa

Aleksandra i Jakub

Tak jak obiecaliśmy, pokażemy coś jeszcze z kategorii „fotografii ślubnej” i oto to coś jeszcze! Czeka nas jeszcze sesja portretowa, ale już dziś zapraszamy na reportaż z przepięknego ślubu Aleksandry i Jakuba! To uczta dla oka i nie nasza w tym zasługa! ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Patrycja i Robert – reportaż ślubny w stylu glamourFotografia ślubna23 maja 201930 kwietnia 2020Rafał Krasa

Patrycja i Robert

Warsztaty, nowy sprzęt, a w przyszłym roku ogromny przewrót w Diany życiu! W tym wszystkim na blogu zabrakło nieco miejsca na reportaże ślubne, ale cały czas fotografujemy i to z ogromną energią! O sprzęcie powiemy niebawem na Youtubie, a dziś zapraszamy na reportaż z przepięknego ślubu Patrycji i Roberta, który tak przepięknie zorganizowała Paulina z ONE. Zapraszamy! ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Podwójnie nagrodzona sesja na IslandiiFotografia ślubna10 grudnia 201830 kwietnia 2020DR5000.com

Podwójnie nagrodzona sesja na Islandii

Wspaniałe wieści! W jesiennym konkursie ISPWP zajęliśmy 3. i 4. miejsce i to w tej samej kategorii! Cieszymy się niezmiernie, bo dawno nie było nas w ISPWP, a jednak wciąż jesteśmy w stanie pojawiać się pośród najlepszych z najlepszych ;)

1 komentarz

Marek Twarowski
6 lutego 2015

Fajnie tak spojrzeć i zobaczyć jak to wam wychodziło parę lat temu :) Widać progres,chociaż poziom zdjęć w tym poście i tak jest na bardzo,bardzo wysokim poziome ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *