fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Eupidere
8 października 2015
30 kwietnia 2020
Rafał Krasa

Eupidere, nasza marka!

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani!

Dla nas lato, to tak jak dla wszystkich, wakacje. No, może nie czas urlopu, ale zdecydowanie odpoczynku. Kiedy robi się ciepło, większość naszych stałych klientów – firm i instytucji – wstrzymuje swoje najpoważniejsze działania strategiczne i wysyła pracowników do ciepłych krajów. W tym czasie nasze aparaty fotografują prawie wyłącznie śluby i to jest istny relaks, bo wreszcie tydzień pracy ma dwa, trzy dni, a weekend pięć.

Jak wielu zauważyło, w tym roku jednak było zupełnie inaczej. Prawie całkowicie przestaliśmy publikować reportaże, w ogóle poza Woodstockiem niewiele pokazaliśmy, ale nie bez powodu, bo zrobiliśmy coś, co trwało długo, zajęło nam ogromną ilość czasu procesora i jesteśmy z tego bardzo dumni.

Ale do rzeczy. Dziś jest ten niezmiernie tremujący dzień, kiedy chcemy się pochwalić naszym nowym dzieckiem – naszą nową, własną marką Eupidere, która firmuje chyba najdoskonalsze skórzane paski fotograficzne, jakie mieliśmy w rękach na ramieniu. Nad stworzeniem marki, produktów i sklepu pracowaliśmy od bardzo dawna. W kwietniu na Facebooku pojawiło się w nagłówku nasze zdjęcie, na którym pozujemy z aparatami zawieszonymi na prototypach pasków Eupidere, które już wtedy testowaliśmy. Później szukaliśmy jeszcze bardziej wytrzymałej skóry, zmienialiśmy kroje, kolory, wymiary, sprawdzaliśmy każde nowe opracowane przez nas rozwiązanie i zbieraliśmy opinie. Te paski towarzyszyły nam przez całe wakacje, w pracy zawodowej pod krawatem i na wakacjach w pracy na Santorini. A dziś możemy sami o sobie powiedzieć, że zrobiliśmy kawał dobrej roboty, bo zrealizowaliśmy plan w 100%! Stworzyliśmy produkty przemyślane, pięknie wykonane i działające na zmysły. Te paski firmuje nie tylko marka Eupidere, ale również my, dumni Diana i Rafał :)

Pozostaje nam zaprosić Was do naszego nowego sklepu eupidere.com. Jesteśmy też na Instagramie i, przede wszystkim, polubcie nas na Facebooku! Mamy nadzieję, że paski Eupidere będą jak ulał pasowały do Waszych torebek, butów i przede wszystkim, najpiękniejszych aparatów na świecie!

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Współpraca Eupidere z MikołajemEupidere12 grudnia 201830 kwietnia 2020DR5000.com

Współpraca Eupidere z Mikołajem

Postanowiliśmy postawić na promocję poprzez współpracę. Nasz elf w piżamie swego czasu prezentował swoje wdzięki na BoredPanda, a w tym roku w ten sam sposób, korzystając z tła fotograficznego w postaci telewizora, wysłaliśmy Mikołaja w góry. W ramach barteru. Zresztą wysłaliśmy go w bardzo różne miejsca, zrobiliśmy mu wręcz wycieczkę dookoła świata, niech ma. Widok gór w tle to kadr z filmu „Wielke moce małego Aleksandra”. Zdjęcie zrealizowaliśmy na potrzeby materiałów reklamowych naszej marki Eupidere.

View this post on Instagram

Najlepsze zdjęcia powstają w skarpetkach 🧦 (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Lookbook Eupidere PROEupidere5 czerwca 201730 kwietnia 2020DR5000.com

Lookbook Eupidere PRO

Z okazji wprowadzenia do sprzedaży pierwszego modelu z serii Eupidere PRO, zdecydowaliśmy się na sesję zdjęciową naszego nowego produktu. Przedstawiamy Wam dzisiaj lookbook, podczas realizacji którego byliśmy swoimi własnymi klientami, swoimi własnymi fotografami, a Diana załapała się nawet na bycie naszą własną modelką :)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Eupidere z Olympus PolskaEupidere3 września 201730 kwietnia 2020DR5000.com

Eupidere z Olympus Polska

Te zdjęcia to mała zapowiedź współpracy jaką szykujemy razem z Olympusem. Nasze paski nie zadają się z byle kim, a PEN-F to dla nich najlepsze towarzystwo!

15 komentarzy

8 października 2015

Dobrze rozumiem? Jesteście właścicielami marki produkującej paski?

DR5000.com
8 października 2015

Tak, zgadza się :)

Tomek
8 października 2015

A szelki repo też będziecie mieli w ofercie?

8 października 2015

Gratulacje :) W wolnym czasie sam zobaczę czy ofertę. Jeśli paski będą takiej jakość jak Wasze zdjęcia to nieźle się zapowiada. Ale zdjęcia dalej będziecie robić?

LCS
8 października 2015

WOW! Świetny pomysł! od dawna marzyłem o czymś takim do mojego F100…

8 października 2015

Jak będzie czerwony to biorę ;)

8 października 2015

Fajne designerskie na takie czekałem :) Jakbyście mieli jeszcze na dwie puszki!! To będę „chodzącą” reklamą :)

Wojtek Piskorski
8 października 2015

Właśnie zamówiłem czarny i koniakowy, czyli dzięki Wam wymieniam wszystkie paski, do wszystkich swoich aparatów. Wyglądają obłędnie i nie mogę się doczekać!

Rafalski
8 października 2015

gratulacje! zamówienie poszło. Pozdrawiam i życzę jeszcze większych sukcesów!

Rafalski
8 października 2015

stylówka to będzie z fuji xt-1 ;) jak dojdzie na pewno coś podrzuce ;)

8 października 2015

No muszę przyznać, że pomysł trafiony. Przyszedł czas na aparaty w stylu old to i stylowe skórzane paski potrzebne. Fajny pomysł.

10 października 2015

Ciekawy pomysł, powodzenia!

Przemek Górny
9 listopada 2015

A do Canona który pasek polecacie? :D Bo tu widzę sam „old school” :)

Remzol
27 stycznia 2016

„…naszą nową, własną marką Eupidere, która firmuje chyba najdoskonalsze skórzane paski fotograficzne, jakie mieliśmy w rękach na ramieniu.”
A to chyba powinien klient ocenić :)

DR5000.com
27 stycznia 2016

Czytaj ze zrozumieniem: „jakie mieliśmy”, my. A to opinia klientów, również innych marek pasków skórzanych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *