fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Fotografujemy » Fotografia ślubna
27 maja 2015
27 maja 2015
Rafał Krasa

Dorota i Wojtek – reportaż ślubny

Żyjemy i oto dowód, nasz najnowszy reportaż Doroty i Wojtka, których odwiedziliśmy na cudownym, z każdą dekadą coraz bardziej magicznym, Śląsku. Mamy ogromną nadzieję, że to nie koniec i, że będziemy mieli jeszcze okazję fotografować tych dwoje, bo to przeogromna przyjemność! Dorota, Wojtek, dziękujemy!

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Trzecie i czwarte!Fotografia ślubna10 grudnia 201810 grudnia 2018DR5000.com

Trzecie i czwarte!

Wspaniałe wieści! W jesiennym konkursie ISPWP zajęliśmy 3. i 4. miejsce i to w tej samej kategorii! Cieszymy się niezmiernie, bo dawno nie było nas w ISPWP, a jednak wciąż jesteśmy w stanie pojawiać się pośród najlepszych z najlepszych ;)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Joanna i Aleksander – sesja portretowa na SantoriniFotografia ślubna16 września 201725 października 2018Rafał Krasa

Joanna i Aleksander

Zabrzmi to niewiarygodnie, ale oto drugi w dniu dzisiejszym wpis. Odbywamy przymusową pauzę i pomyśleliśmy, że to idealny czas na znienawidzoną przez nas godzinkę lub sześć przy komputerze. W męczarniach, wyciągamy więc, co mamy :)

Ślub Joanny i Alka odbył się na Santorini i powstał też reportaż, na wyspie spędziliśmy z nimi okrągły tydzień, ale dzisiaj już nie zdążylibyśmy opublikować wszystkich zdjęć, więc poprzestajemy na portretach, a reportaż zostawiamy sobie na kiedyś. Zapraszamy na sesję portretową z najpiękniejszego miejsca na ziemi oraz na film o tej sesji :)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Beata i Paweł – reportaż ze ślubu plenerowegoFotografia ślubna8 września 201423 czerwca 2018Rafał Krasa

Beata i Paweł

To chyba najdłuższy, jeśli chodzi o ilość zdjęć, wpis jaki kiedykolwiek opublikowaliśmy, ponad 150 zdjęć. Dlaczego? Dlatego, że Beata i Paweł tak nas sobą zainspirowali, że nie mogliśmy przestać. Biegaliśmy w tę i z powrotem jak oszalali, i nie mogliśmy się nasycić – emocjami, detalami, miejscem. Był to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych ślubów na jakich dane nam było fotografować. Beata, Paweł, wiedzcie, że dla nas to było jak dzień dziecka w lunaparku i wielce Wam za to dziękujemy! Wręcz mocno osobiście, cieszymy się Waszym szczęściem! :)

13 komentarzy

27 maja 2015

Jak zwykle pięknie i perfekcyjnie! ;)

27 maja 2015

Dokładnie to samo chciałam napisać ;)

27 maja 2015

Miodzio jak zawsze… i te magiczne kolory :)

Sylwek
27 maja 2015

Wspaniały reportaż, czy używaliście Olympusa OM-D 1 jeśli tak to w których sytuacjach. Pozdrawia Was kolega ze spotkania autorskiego z klubu na Okrzei.

Tomazzi
28 maja 2015

Jak zawsze pięknie, gratuluje :)

cheli
28 maja 2015

Kadry jak zwykle perfekcyjne, wzbudzające zachwyt. Odkąd przeszliście na bezlusterkowce jakoś kolorystyka koloru skóry mi nie leży. Twarze zółte wpadające w zieleń. W poprzednich reportażach było w kórze więcej magenty, mniej cyanu i to mi bardziej leżało. Pozdrawiam i czekam na następne reportaże.

DR5000.com
28 maja 2015

Sugestia dotycząca skóry zostanie wzięta pod uwagę, weźmiemy ją pod lupę :) Sprostowanie – nie przeszliśmy na bezlusterkowce. Od 2013 używamy różnych małych aparatów, głównie Olympusa, ale od tamtego czasu nic się nie zmieniło i naszym podstawowym narzędziem pracy są pełnoklatkowe lustrzanki Nikona.

28 maja 2015

Świetny reportaż ale za kolegą „cheli” pierwszy raz nie podoba mi sie kolor skóry, Zawsze zachwycały mnie Wasze kolory tym razem niestety na nie.

28 maja 2015

Witajcie, czy możecie kiedyś w filmiku/wpisie na blogo krótko opisać jak działacie podczas ślubu/reportażu ślubnego? Co Was napotyka i nadal potrafi zaskoczyć, jakiego sprzętu używacie – czy pracujecie na dwa body, czy używacie lampy w kościele/na weselu oraz dlaczego ?

Byłoby to miłe dla wszystkich użytkowników myślę! :)

Całuję, Michał!

29 maja 2015

Kolejny świetny materiał, dla takich zdjęc warto brać ślub…

Arek
30 maja 2015

Świetne kadry. Ostre jak brzytwa :)
Używaliście RoundFlasha?

Pozdrawiam
Arek

RS
6 czerwca 2015

Dużo piszecie o panowaniu nad kolorem, profilami, sprowadzaniem zdjęć z różnych puszek do „jednego mianownika”. W tym reportażu widać spore rozbieżności kolorystyczne np. między kolejnymi zdjęciami wpid21792-035.jpg i wpid21794-036.jpg. Takich zestawień jest tu więcej i zastanawiam się z czego to wynika? Dwa różne systemy? Niezależna obróbka? Czy tak miało być?

9 października 2015

zdjęcia i kadry super a kolor skóry hymmm samemu fotografuje wesela proszę zwrócić uwagę na sale jest mega ciemna, ściany pochłaniają światło ( nie były to łatwe warunki do zdjęć ) aczkolwiek za to mamy niesamowity klimat wesela i fotografii. BRAWO ZA ZDJĘCIA MEGA DOBRA ROBOTA !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *