fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Szkolimy » Filmy o fotografii
2 listopada 2016
12 czerwca 2020
Rafał Krasa

„Czas relaksu”

woodstock, przystanek woodstockNastał „Czas relaksu”. Kto widział już nasze poprzednie filmy, ten od początku wiedział, że nie będzie to film o piciu piwka na koncercie i tak faktycznie jest. Pojechaliśmy zrobić tam coś, co okazało się naszym największym sukcesem, a tym filmem zabieramy Was ze sobą na jedną z najpiękniejszych przygód jakie spotkały nas w życiu. Razem jedziemy fotografować na Przystanek Woodstock. Film ma 62 minuty i w niesamowicie wyczerpujący sposób opowiada o tym, jak doszliśmy do „Ludzi Woodstocku”. Od momentu, w którym pomysł zrodził się w naszych głowach, przez technikę pracy z ludźmi, dokładną listę sprzętu, aż po dokładne parametry zdjęć. To opowieść o tym co działo się w naszych głowach, jak radziliśmy sobie z trudnościami i dlaczego byliśmy w stanie kompetentnie pracować na Woodstocku. I to chyba pierwszy film, z którego jesteśmy zadowoleni praktycznie w 100% ;)

Długo kazaliśmy na niego czekać, ale okazało się, że nie montaż, nie grading czy eksport są problemem. Tym razem mieliśmy tak ogromną ilość materiałów, że złożenie wszystkiego w całość, stworzenie kompletnej historii, zajęło nam miesiące nie tygodnie. Mamy nadzieję, że wyszło tak dobrze, jak nam się wydaje, że wyszło. No i oczywiście, że ten film będzie dla Was atomowym kopem motywacyjnym, bo nie ma nic gorszego niż aparat w szufladzie. Taki aparat to wstyd, nie aparat! ;)

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Sony A7 III bez tajemnic”Filmy o fotografii8 marca 202014 maja 2020DR5000.com

„Sony A7 III bez tajemnic”

Wszelkie informacje na temat filmu „Sony A7 III bez tajemnic” zostały przeniesione na stronę produktu w naszym sklepie: https://sklep.dr5000.com/produkt-MOV0031.html.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie dostępne są również inne nasze filmy: https://sklep.dr5000.com.

Wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące filmów, sprzedaż oraz dostępu do wykopionych treści znajdują się w sklepie, w dziale „Pytania i odpowiedzi”.

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Błysk wyzwolony”Filmy o fotografii26 listopada 201814 maja 2020DR5000.com

„Błysk wyzwolony”

Wszelkie informacje na temat filmu „Błysk wyzwolony” zostały przeniesione na stronę produktu w naszym sklepie: https://sklep.dr5000.com/produkt-MOV0026.html.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie dostępne są również inne nasze filmy: https://sklep.dr5000.com.

Wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące filmów, sprzedaż oraz dostępu do wykopionych treści znajdują się w sklepie, w dziale „Pytania i odpowiedzi”.

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Pol’and’Rock!Filmy o fotografii5 sierpnia 201830 kwietnia 2020Rafał Krasa

Pol’and’Rock!

Woodstock, Woodstock i po Pol’and’Rocku! Woodstocku już nie ma, ale to wciąż najbardziej żywa, najcudowniejsza i jedna z największych imprez na całym świecie! I choć bardzo, bardzo chcieliśmy tam być, ostatecznie nie było nas na tegorocznym Woodstocku Pol’and’Rocku. To złe wieści.

Są jednak też dobre :) Jest nam smutno, może wręcz przykro, że nie było nas na festiwalu, postanowiliśmy więc festiwal sprowadzić na nasz kanał. Od teraz „Czas relasku” staje się filmem ogólnodostępnym dla każdego i każdy, o dowolnej porze roku będzie mógł wrócić na Woodstock i zobaczy jak od zaplecza powstali „Ludzie Woodstocku” oraz „Ludzie Woodstocku 2”. (...).

11 komentarzy

Krzysztof Wiśniewski
2 listopada 2016

Piękny film! Dajecie do myślenia. Baaaardzo dużo informacji, wiedzy, detali, macie dużo odwagi, że tak pokazujecie swoją pracę od zaplecza. Jesteście najlepszym źródłem wiedzy o fotografii jakie znam. Dzięki za ten film!

jmj
6 listopada 2016

Właśnie skończyłam prasować ciuchy mojego 15-miesieczniaka (00:45…) i oglądać film po raz 4 :) – i pewnie nie ostatni. Dzięki za kopa matywacyjnego w … drugi koniec węża ;)!
Ps1. Diana piękna z Ciebie kobieta
Ps2. Rafał naprawdę niezły wokal, kto by pomyślał ;)

7 listopada 2016

A wiecie, że jesteście nawet w TVN? Archiwalne nagranie 5 min i 28 sek.
Może nie pierwszoplanowa rola ale zawsze :)
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/mlodosc-musi-sie-wyszumiec,207362.html

9 listopada 2016

Film fajny, pozytywny ale spodziewałem się bardziej hmm „technicznego filmu” :) … Plus za realizacje ale czekam na odcinek napakowany lawina informacji jak w władcy barw.
Pozdrawiam

DR5000.com
10 listopada 2016

Hmm… Jeśli nie widzisz lawiny informacji w „Czasie relaksu”, to przegapiasz coś bardzo ważnego w fotografii. Przegapiasz to, co doprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy. W filmie można podsłuchać każdy detal naszej rozmowy, rozmowy z fotografowanymi modelami, są wskazówki dotyczące pozowania, widać kąt światła, rodzaj lamp, zastosowany rodzaj modyfikatorów, nawet to, co doprowadziło nas do pomysłu na zdjęcie. A, że nie podaliśmy ile miliamperogodzin mają baterie w lampie SB-900…cóż, to dlatego, że to nie jest już fotografia. A ten film jest o fotografii. O tym, o czym nawet nie wiesz, że chcesz wiedzieć ;)

25 listopada 2016

Nie jestem ignorantem … Myślę że dobrze wiecie o co mi chodziło :)

Beata
15 listopada 2016

Cześć:)
Dziękuję za filmik, bardzo ciekawy. Wprawdzie spodziewałam się czegoś bardziej naszpikowanego technicznymi detalami, ale myślę że tak jest nawet lepiej. Techniczne informacje da się znaleźć, gorzej z kulisami pracy tak doświadczonych fotografów.
Po obejrzeniu filmu nasunęło mi się pytanie. Jak wyglądała kwestia zgody na publikację zdjęć osób prywatnych?
Akredytacja fotografa dawała Wam uprawnienia do tego? Nie sądzę, żebyście dawali każdemu kwestionariusze do podpisania;).

Czekam na kolejne filmy.
Pozdrawiam

1 grudnia 2016

Ludzie fotografowani są częścią imprezy masowej. Prawo nie wymaga zgody uczestników imprez masowych na publikację ich zdjęć jeśli wizerunek osoby stanowi wyłącznie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz czy publiczna impreza. Czyli można pstrykaś ludzi na festiwalach bez obaw.

Michał
29 listopada 2016

Dobry.

Zdjęcie z apocalyptica 1/25 ? Jakim cudem ostre tak z ręki ? ps. jak sie zespół twoj nazywał ?

14 marca 2018

Noo naprawde jestem pod wrażeniem. Film na 5+

31 października 2018

Super efekty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *