fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Filmujemy » Filmy komercyjne
15 marca 2015
30 kwietnia 2020
DR5000.com

BaByliss Curl Secret

Oto jeden z kilkunastu filmów, które od kilkunastu dni kompletnie pochłonęły całą naszą uwagę. Przez ten czas stworzyliśmy dla firmy BaByliss Polska całą serię filmów reklamowych. Ten projekt był dla nas wyzwaniem, bo naszymi czterema rękami pracowaliśmy równolegle szcześcioma kamerami. Poza tym byliśmy odpowiedzialni za obraz ruchomy, obraz nieruchomy, dźwięk, scenariusz, reżyserię, modelki, makijaż. Za wszystko. Dobrego seansu!

film wizerunkowy, film reklamowy

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Filmujemy!Filmy komercyjne2 lipca 201330 kwietnia 2020DR5000.com

Filmujemy!

Gdyby ktoś jeszcze nie słyszał, DR5000 zaczęło produkcję filmów. Dziś pracujemy we Wrocławiu i jest to klatka z porannych zdjęć. A już, mamy nadzieję, niedługo, całe filmy pojawią się na naszym blogu :)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Wild at Heart” – Mariusz PrzybylskiFilmy komercyjne31 marca 201530 kwietnia 2020Diana Krasa

„Wild at Heart”

W grudniu mieliśmy ogromną przyjemność wykonać filmowy reportaż z pokazu zimowo-wiosennej kolekcji Mariusza Przybylskiego, „Wild at Heart”. Po pokazie Babyliss zaprezentował swoje lokówki, a na stoisku pojawiły się ogromne wydruki naszych zdjęć oraz nasze filmy. Zdjęcia do reportażu, montaż i cała postprodukcja to nasze dzieło.

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Film reklamowy na pięć gwiazdekFilmy komercyjne4 marca 201430 kwietnia 2020DR5000.com

Film reklamowy na pięć gwiazdek

To nie był nasz pierwszy film, ale pierwszy tak ważny. Przede wszystkim dlatego, że tym razem zajęliśmy się całą produkcją i to nawet szerzej niż zwykle, bo poza przygotowaniami, scenariuszem, zdjęciami, montażem i całą postprodukcją, wyjątkowo musieliśmy jeszcze przygotować format do emisji w kinie. Myślenie o filmie trwało kilka miesięcy, ale jak stare wygi, brawurowo, zdjęcia zakończyliśmy dopiero w ubiegłym tygodniu. W sumie z kamerą pracowaliśmy przez 3 dni i wszystko odbyło się zgodnie z założeniami scenariusza.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *