Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

„Źródła błysku”

archiwizacja danych

„Źródła błysku” to początek serii filmów o świetle błyskowym. Ma to być 5 odcinków (choć ilość nie jest ostateczna, może zmieścimy się w czterech), które szeroko i dogłębnie przedstawią nasz warsztat pracy ze światłem. Chcielibyśmy, aby wyszła z tego encyklopedia! Zaczynamy od lamp błyskowych i opowiadamy o tym w taki kliniczny sposób, bez nawiązywania do pracy ze światłem błyskowym. Mówimy o samych urządzeniach. Wszystko co zostało powiedziane w pierwszym odcinku, będzie wykorzystywane w kolejnych, a gdy dojdziemy do ostatnie odcinka z serii, ten będzie chyba najbardziej fundamentalnym. Bo fundamentem światła, są lampy! Jak zwykle – dobrego seansu! ;)

Uprzedzając powódź maili na naszej skrzynce, odpowiedzi na wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące dostępu do filmu będziemy zamieszczali poniżej, pod filmem, w formie FAQ.

Link do sklepu:
Wykup subskrypcję filmu

Linki bezpośrednie:
http://youtu.be/mZLxfXmMd8M
http://youtu.be/pI0MquVR1as

Wpis: „Źródła błysku”

Pytania i odpowiedzi

Jak mogę otrzymać dostęp do filmu?

Jeśli opłaciłeś subskrypcję, film jest dostępny po zalogowaniu do serwisu Youtube przy pomocy adresu e-mail, na który subskrypcja została wykupiona. Koniecznie sprawdź oba linki, Twój adres przypisany jest do jednego z nich.

Jeśli nie opłaciłeś subskrypcji w trybie przedsprzedaży, wciąż możesz wykupić subskrypcję w trybie sprzedaży regularnej w naszym sklepie: sklep.dr5000.com.

Pomimo, że opłaciłem subskrypcję, nie mam dostępu do filmu. Co teraz?

W pierwszej kolejności sprawdź czy jesteś poprawnie zalogowany. Aby móc odtworzyć zakupiony film, musisz najpierw zalogować do serwisu Youtube przy użyciu adresu e-mail podanego w trakcie dokonywania zakupu subskrypcji. Jeśli nie masz takiego konta, załóż je i przejdź do następnego pytania. Drugą przyczyną może być błędny link. Każdy film dostępny jest pod kilkoma adresami i jeśli masz już pewność, że jesteś poprawnie zalogowany, sprawdź wszystkie linki. Jeśli wykupiłeś subskrypcję, jesteś zalogowany, masz dostęp do filmu pod którymś z tych linków. Zwykle jest ich dwa lub trzy. Udostępnianie odbywa się automatycznie, zajmuje się tym system informatyczny i jeśli choć jeden użytkownik ma dostęp do filmu, masz go też Ty i nie jest technicznie możliwe, że tylko Tobie nie udostępniliśmy publikacji. Jeśli nic nie działa, odszukaj swój numer zamówienia i napisz do nas opisując problem i podając numer zamówienia. Pamiętaj, że każdego dnia dostajemy bardzo dużo wiadomości, zwłaszcza zaraz po publikacji i czas oczekiwania na odpowiedź może być długi. Czasem nawet bardzo, więc cierpliwości :)

Przed chwilą założyłem konto na Youtubie, a nie mam dostępu do filmu. Cóż począć?

Napisz do nas. Opisz co się stało i podaj adres e-mail, na który wykupiłeś subskrypcję. Pamiętaj, że adres podany podczas dokonywania płatności musi być identyczny, jak adres konta na Youtubie. Po opłaceniu subskrypcji nie ma możliwości zmiany adresu e-mail!

Kiedy rozpocznie się sprzedaż subskrypcji następnego filmu?

Wszystkie aktualnie sprzedawany subskrypcje dostępne są w naszym sklepie: sklep.dr5000.com. Zaglądaj tam przynajmniej raz w miesiącu, aby niczego nie przegapić!

6 komentarzy

 • Korowiow's Gravatar Korowiow
  11 października 2017 at 14:38 | Permalink

  Jak zwykle obrzydliwie profesjonalni-zabawni-kompetentni. Już sie nie mogę doczekać na kolejną cześć.
  PS. Wasz d750 sprawuje sie super :-)

 • Grzegorz's Gravatar Grzegorz
  11 października 2017 at 22:25 | Permalink

  Kolejny dynamiczny i profesjonalny film , w takim luźnym amerykańskim stylu 😉, świetnie się to ogląda . Żałuje tylko ze moja nauka fotografi nie rozpoczęła się nieco później , pozwoliło by mi to zaoszczędzić pieniądze i setki godzin kopania w necie ,bo DRy podają wszystko na tacy za jedyne 19,99 😉. Mimo wszystko każdy wasz film jeszcze wiele mnie uczy .
  Pozdrawiam 🙂

 • Bart's Gravatar Bart
  12 października 2017 at 18:51 | Permalink

  Mnie też urzeka ten Wasz luz i dystans do rzeczywistości. Jak z tym dyfuzorem i bez dyfuzora :) Najmocniejszy punkt to wykresy ułamków mocy lamp i porównanie mocy Speed Light’a i lampy studyjnej. Bardzo mi to otworzyło oczy. Fajny konsekwentny film!

 • Rafels's Gravatar Rafels
  20 października 2017 at 11:00 | Permalink

  Za Waszą namową zakupiłem Atlasa 600 TTL i to były ostatnio najrozsądniej wydane pieniądze…

 • Jonybravo's Gravatar Jonybravo
  26 października 2017 at 09:26 | Permalink

  Film swietny,kiedy nastepny odcinek?P.S czy nieraz wyzwalacie lampy na salach weselnych?

 • Michał's Gravatar Michał
  17 stycznia 2018 at 14:41 | Permalink

  Jak zawsze super zagłębienie się w temat i świetna baza do dalszej edukacji :D. Mam pytanie czy kolejne filmy z serii o błyskaniu będą w osobnych przedsprzedaży czy zakupując pierwszy odcinek jest jednoznaczne z zakupem całej serii ?

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *