Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Sylwestrowa Miss Ferreira

Fotografujemy » Dla siebieRafał Krasa31 grudnia 2013

Pięć dni temu dzwoni Miss Ferreira, że chce zdjęć i to na dziś. Oczywiście! Cała historię można przeczytać na blogu Sary, ona napisała to 100x lepiej niż mógłbym zrobić to ja, ale u nas za to odrobinę większa dawka zdjęć – mam nadzieję, że mnie nie zabije :)

Jest wielu bohaterów tej sesji, na czele z mistrzynią wydobywania kobiecego piękna Anetą z Makuplace oraz naszym cudownym odkryciem, mistrzem faszynluku RoundFlashem, który kochamy jak jakiegoś przyjaciela z krwi i kości. Nie da się o tym wszystkim tak po prostu napisać, tym bardziej, że szkoda czasu, bo jest sylwester. Dlatego będzie film o tej sesji i chyba będzie fajny!

A w związku z nadchodzącą poważną zmianą daty, wszystkim Szanownym, Naszym Drogim i Kochanym, DR5000 życzy przytłaczającej ilości pozytywnych zdarzeń w 2014 roku! Zdrowia, miłości, kasy i fantastycznych okazji do jej wydawania! :)


1 komentarz

28 sierpnia 2014

Przepiękne zdjęcia.
Dziś natknąłem się na Wasz blog i przeglądam z zapartym tchem. Macie talent do robienia zdjęć.
Ciekawi mnie też jakim sprzętem fotografujecie? Ja na potrzeby swojego bloga używam Nikona D300s z jasnymi obiektywami (50mm 1.8G i 18-55mm 2.8) ale z racji, że to niepełna klatka zastanawiam się nad zmianą systemu. I tu pytanie co polecacie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *