Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Phottix rozdany!

konkurs fotograficzny

Weekend majowy dobiegł końca i zgodnie z zapowiedzią przyszedł czas na rozstrzygnięcie rozdawajki!

Jednym z warunków do spełnienia było podanie następującego numeru seryjnego naszego Voigtlander 17,5 f/0.95: 08420915. Jeszcze przed rozpoczęciem rozdawajki na YouTubie opublikowaliśmy fragment filmu, w którym numer nie został zakryty i dziś ten film udostępniamy publicznie (pod linkiem sprzed ponad 2 tygodni).

Zwycięzcą ogłaszamy Kamila Sawaryna, który 19 kwietnia wytypował numer 08469572 oddalony o zaledwie 48657 od właściwego numeru seryjnego i wyprzedził konkurencję o niecałe 17000. Kamilu, serdecznie gratulujemy – wygrałeś naprawdę fantastyczny softbox Phottix Easy-Up 120cm!

Są ciekawostki dotyczące tej rozdawajki. Otóż dwoje uczestników wytypowało jeszcze bardziej zbliżone liczby: 08386890 oraz 08456991. Niestety oboje nie spełnili wszystkich warunków, nie udostępnili publicznie na swoim profilu plakatu konkursowego, ale byli jeszcze bliżej – 36000 i 34000. Z perspektywy matematyki, to bardzo, bardzo celne strzały, bo szanse dokładnego numeru były tak samo abstrakcyjne, jak w Lotto :)

Oczywiście nie było zabronione podglądanie numerów seryjnych innych egzemplarzy, jednak większość z Was niedoszacowała mocy produkcyjnych Voigtlandera i najwięcej strzałów trafiało poniżej. Produkują ich dużo i chwała im za to! :)

I ostatnia sprawa – zdjęcie z plakatu powstało przy użyciu aparatu! Nie jest sklejone!

Raz jeszcze gratulujemy Kamilowi i wiedzcie, że już pracujemy nad kolejną rozdawajką! Koniecznie wpiszcie się na listę subskrypcyjną, stamtąd dowiecie się pierwsi! :)

konkurs fotograficzny

2 komentarzy

  • Mikas's Gravatar Mikas
    5 maja 2014 at 16:13 | Permalink

    Macie błąd bo dziękujecie Kamilowi a to Kamila wygrała :)

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *