Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

„Fotografia ślubna pełna stereotypów”

Uwaga! Z dniem 13 marca nastąpiły duże zmiany organizacyjne. Spotykamy się w kinie, nie na targach, a uczestnictwo wymaga zaspisów. Koniecznie zapoznajcie się poniższym tekstem!

Szanowni, Nasi Drodzy, Kochani! Oto nadchodzi okazja do spotkania! Chcielibyśmy zaprosić Was na wykład zatytułowany „Fotografia ślubna pełna stereotypów”, który odbędzie się podczas, ale nie na terenie tegorocznych XX Targów Film Video Foto. Opowiemy o naszym, unikatowym podejściu do wielu spraw związanych z fotografią ślubną. Będzie to opowieść śmieszna, ciekawa i wciągająca. Taka typowo „nasza” :)

I ma to być spotkanie nie byle jakie, bo będzie to próbka 2-dniowych warsztatów ślubnych, które planujemy zorganizować jesienią tego roku. Warsztatów, które będą całkowicie inne, niż te, które proponowaliśmy dotychczas. Ma być przede wszystkim przynajmniej o połowę taniej i jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, będą nie mniej nabite wiedzą. Od podstaw, czyli „jak zdobyć pierwsze zlecenie”, przez techniki czysto fotograficzne, pracę z kadrem, światłem i błyskiem, przez postprodukcję i kolory, po kwestie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, obsługę klienta, a kończąc na marketingu i budowaniu wizerunku. Jeszcze wszystko przed nami i za wcześnie, aby omawiać szczegóły, ale to będą cudowne warsztaty, zorganizowane tak, jak tego chcieliście. Tak, słuchamy co do nas mówicie i będzie tak, jak sobie tego życzycie ;)

Raz jeszcze podkreślamy, widzimy się poza terenem hali targowej i jest to dobra zmiana. Bardzo chcieliśmy uniknąć sytuacji sprzed dwóch lat, kiedy to do sali nie zmieściła się bardzo duża grupa ludzi, pomimo, że ponad połowa sali zajęła miejsca stojące. Próbowaliśmy zaangażować wystawców, prosiliśmy o pomoc organizatora, czyli Międzynarodowe Targi Łódzkie. Niestety okazało się, że nikt poza nami nie organizuje tak dużych wykładów, a organizator nie zgodził się połączyć dla nas dwóch sal. Podsumowując: największe targi fotograficzne w Polsce okazały się dla nas zbyt małe! Ostentacyjnie opuszczamy więc targi i zapraszamy Was do klimatyzowanej sali kinowej, w której każdy będzie miał do swojej dyspozycji miejsce siedzące! ;)

Na spotkanie zapisujemy się poprzez poniższy formularz, a wstęp jest bezpłatny:


Prosimy Was, by do wydarzenia zapisywali się tylko Ci, którzy faktycznie będą z nami w Łodzi. Liczba miejsc jest ograniczona i jeśli nie macie zamiaru nas przybyć, nie zabierajcie miejsc tym, którzy chcieliby nas odwiedzić. Zapisy są jednoznaczne z rezerwacją i oznaczają, że miejsce dla każdego uczestnika będzie gwarantowane. Przyjmiemy 250 rezerwacji, które będą obowiązywały do godziny 11:55. Na 5 minut przed rozpoczęciem wykładu rozpoczniemy wpuszczanie uczestników z listy rezerwowej. Czyli dokładnie tak, jak to odbywa się w kinie.

Zatem zapraszamy Was do łódzkiego kina „Helios” na wykład zatytułowany „Fotografia ślubna pełna stereotypów”, który rozpocznie się 8 kwietnia, o godzinie 12:00. Kino „Helios” znajduje się w Centrum Handlowym „Sukcesja”, przy Alei Politechniki 1. „Sukcesja” jest oddalona o 2 minuty spaceru (170 metrów) od hali targowej i znajduje się po drugiej stronie ulicy przebiegające przy hali targowej. Będzie cudownie, jak zawsze! ;)

To nie wszystko!

Wykład będzie bardzo intensywny i nie będzie czasu na zadawanie pytań. Jednak na pytania będzie bardzo dużo czasu! Olympus Polska zaprosił nas na swoją scenę, a my zapraszamy Was, na sesję „Q&A”, pytań i odpowiedzi, która odbędzie zaraz po wykładzie, o godzinie 14:30 na głównej hali targowej, na stoisku Olympusa. Będzie można zadawać nam dowolne pytania, dotyczące naszej pracy, wykładu, warsztatów, dowolnego sprzętu. Będziemy do Waszej dyspozycji! ;)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *