Warsztaty z filmowania

Nie jest tajemnicą, że w zasadzie 100% sprzętu jakim ostatnio filmujemy jest Olympus. Od dawna oprócz lustrzanek Nikona, do filmowania namiętnie używaliśmy E-M5 Mark II, naturalnie z obiektywami M.Zuiko, ale od kiedy na Santorini przerósł nas wiatr, Olympus wziął też odpowiedzialność za dźwięk w naszych filmach (pierwszy raz w filmie „Czas relasku”). Niestety Olympus OM-D E-M1 Mark II filmuje tak dobrze, tak strasznie zawyżył poprzeczkę jakości obrazu i użyteczności, że lustrzanki całkowicie przestały filmować i dziś technicznie wręcz nie jesteśmy w stanie połączyć obrazu z Nikona D750 z OM-D.

W związku z tym niespodzianka! Zapraszamy na warsztaty z filmowania. 18 lutego, w ramach Olympus Road Show 2017 będziemy w Łodzi (mieście „łódzkiej filmówki”!) i poopowiadamy, a wręcz pokażemy jak wygląda nasz Youtube od zaplecza i może nawet spróbujemy coś nakręcić :)

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1305543496176977/

Olympus Polska i sklepbeznazwy.com.pl serdecznie zapraszają na Warsztaty „Filmowanie w terenie”, które poprowadzą Diana i Rafał Krasa z DR5000.com. W trakcie warsztatów do dyspozycji uczestników będą aparaty serii OM-D, w tym najnowszy E-M1 Mark II oraz obiektywy M.ZUIKO. Uczestnicy będą mogli ocenić jakość swoich prac na monitorach Eizo oraz wydrukach Epson. Odpowiednie światło zapewni Quadralite.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w wydarzeniu oraz uzyskać szczegółowe informacje prosimy o przesłanie wiadomości o tytule „Warsztaty Łódź” oraz podanie imienia i nazwiska uczestnika.

ZAPISY: mariusz@sklepbeznazwy.com.pl

[Wysyłając na powyższy adres wiadomość, i podając dane nadawca wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczą informacji dotyczących uczestnictwa w wydarzeniu oraz przetwarzanie danych w celach związanych z wydarzeniem (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).]”

Bądźcie, a nie pożałujecie ;)

1 Comment

  1. Fabian's Gravatar Fabian
    28 stycznia 2017 at 15:11 | Permalink

    Mam nadzieję, że się uda jeszcze wziąć udział w tych zacnych warsztatach.
    ps. Będziecie znowu na targach Foto w Łodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *