Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

„Filmowanie w terenie”

Nie jest tajemnicą, że w zasadzie 100% sprzętu jakim ostatnio filmujemy jest Olympus. Od dawna oprócz lustrzanek Nikona, do filmowania namiętnie używaliśmy E-M5 Mark II, naturalnie z obiektywami M.Zuiko, ale od kiedy na Santorini przerósł nas wiatr, Olympus wziął też odpowiedzialność za dźwięk w naszych filmach (pierwszy raz w filmie „Czas relasku”). Niestety Olympus OM-D E-M1 Mark II filmuje tak dobrze, tak strasznie zawyżył poprzeczkę jakości obrazu i użyteczności, że lustrzanki całkowicie przestały filmować i dziś technicznie wręcz nie jesteśmy w stanie połączyć obrazu z Nikona D750 z OM-D.

W związku z tym niespodzianka! Zapraszamy na warsztaty z filmowania. 18 lutego, w ramach Olympus Road Show 2017 będziemy w Łodzi (mieście „łódzkiej filmówki”!) i poopowiadamy, a wręcz pokażemy jak wygląda nasz Youtube od zaplecza i może nawet spróbujemy coś nakręcić :)

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1305543496176977/

Olympus Polska i sklepbeznazwy.com.pl serdecznie zapraszają na Warsztaty „Filmowanie w terenie”, które poprowadzą Diana i Rafał Krasa z DR5000.com. W trakcie warsztatów do dyspozycji uczestników będą aparaty serii OM-D, w tym najnowszy E-M1 Mark II oraz obiektywy M.ZUIKO. Uczestnicy będą mogli ocenić jakość swoich prac na monitorach Eizo oraz wydrukach Epson. Odpowiednie światło zapewni Quadralite.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w wydarzeniu oraz uzyskać szczegółowe informacje prosimy o przesłanie wiadomości o tytule „Warsztaty Łódź” oraz podanie imienia i nazwiska uczestnika.

ZAPISY: mariusz@sklepbeznazwy.com.pl

[Wysyłając na powyższy adres wiadomość, i podając dane nadawca wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczą informacji dotyczących uczestnictwa w wydarzeniu oraz przetwarzanie danych w celach związanych z wydarzeniem (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).]”

Bądźcie, a nie pożałujecie ;)

EDIT: Jest po wszystkim! To było nasze najbardziej tremujące wystąpienie jakie kiedykolwiek mieliśmy okazję prowadzić, bo niedość, że było na 30 miejsc zapisać się chciało 150 osób, to jeszcze to była „ta filmówka”! Dziękujemy, że byliście! Dziękujemy, że nie wyszliście! I mam nadzieję, że to nie ostatnie takie spotkanie ;) Poniżej zdjęcia z wydarzenia i komedia. Dobrego ponownego seansu!

1 komentarz

  • Fabian's Gravatar Fabian
    28 stycznia 2017 at 15:11 | Permalink

    Mam nadzieję, że się uda jeszcze wziąć udział w tych zacnych warsztatach.
    ps. Będziecie znowu na targach Foto w Łodzi?

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *