Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

„Czas relaksu”

Nastał „Czas relaksu”. Kto widział już nasze poprzednie filmy, ten od początku wiedział, że nie będzie to film o piciu piwka na koncercie i tak faktycznie jest. Pojechaliśmy zrobić tam coś, co okazało się naszym największym sukcesem, a tym filmem zabieramy Was ze sobą na jedną z najpiękniejszych przygód jakie spotkały nas w życiu. Razem jedziemy fotografować na Przystanek Woodstock. Film ma 62 minuty i w niesamowicie wyczerpujący sposób opowiada o tym, jak doszliśmy do „Ludzi Woodstocku”. Od momentu, w którym pomysł zrodził się w naszych głowach, przez technikę pracy z ludźmi, dokładną listę sprzętu, aż po dokładne parametry zdjęć. To opowieść o tym co działo się w naszych głowach, jak radziliśmy sobie z trudnościami i dlaczego byliśmy w stanie kompetentnie pracować na Woodstocku. I to chyba pierwszy film, z którego jesteśmy zadowoleni praktycznie w 100% ;)

Długo kazaliśmy na niego czekać, ale okazało się, że nie montaż, nie grading czy eksport są problemem. Tym razem mieliśmy tak ogromną ilość materiałów, że złożenie wszystkiego w całość, stworzenie kompletnej historii, zajęło nam miesiące nie tygodnie. Mamy nadzieję, że wyszło tak dobrze, jak nam się wydaje, że wyszło. No i oczywiście, że ten film będzie dla Was atomowym kopem motywacyjnym, bo nie ma nic gorszego niż aparat w szufladzie. Taki aparat to wstyd, nie aparat! ;)

Uprzedzając powódź maili na naszej skrzynce, odpowiedzi na wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące dostępu do filmu będziemy zamieszczali poniżej, pod filmem, w formie FAQ.

woodstock, przystanek woodstock

Link do sklepu:
Wykup subskrypcję filmu

Linki bezpośrednie:
http://youtu.be/-42d6ZG1QuI
http://youtu.be/t1hXIETSylU

Pytania i odpowiedzi

Jak mogę otrzymać dostęp do filmu?

Jeśli opłaciłeś subskrypcję, film jest dostępny po zalogowaniu do serwisu Youtube przy pomocy adresu e-mail, na który subskrypcja została wykupiona. Koniecznie sprawdź oba linki, Twój adres przypisany jest do jednego z nich.

Jeśli nie opłaciłeś subskrypcji w trybie przedsprzedaży, wciąż możesz wykupić subskrypcję w trybie sprzedaży regularnej w naszym sklepie: sklep.dr5000.com.

Przed chwilą założyłem konto na Youtubie, a nie mam dostępu do filmu. Cóż począć?

Napisz do nas. Opisz co się stało i podaj adres e-mail, na który wykupiłeś subskrypcję. Pamiętaj, że adres podany podczas dokonywania płatności musi być identyczny, jak adres konta na Youtubie. Po opłaceniu subskrypcji nie ma możliwości zmiany adresu e-mail!

Kiedy rozpocznie się sprzedaż subskrypcji następnego filmu?

Wszystkie aktualnie sprzedawany subskrypcje dostępne są w naszym sklepie: sklep.dr5000.com. Zaglądaj tam przynajmniej raz w miesiącu, aby niczego nie przegapić!

9 komentarzy

 • Krzysztof Wiśniewski's Gravatar Krzysztof Wiśniewski
  2 listopada 2016 at 17:21 | Permalink

  Piękny film! Dajecie do myślenia. Baaaardzo dużo informacji, wiedzy, detali, macie dużo odwagi, że tak pokazujecie swoją pracę od zaplecza. Jesteście najlepszym źródłem wiedzy o fotografii jakie znam. Dzięki za ten film!

 • jmj's Gravatar jmj
  6 listopada 2016 at 01:51 | Permalink

  Właśnie skończyłam prasować ciuchy mojego 15-miesieczniaka (00:45…) i oglądać film po raz 4 :) – i pewnie nie ostatni. Dzięki za kopa matywacyjnego w … drugi koniec węża ;)!
  Ps1. Diana piękna z Ciebie kobieta
  Ps2. Rafał naprawdę niezły wokal, kto by pomyślał ;)

 • Tomek's Gravatar Tomek
  7 listopada 2016 at 13:53 | Permalink

  A wiecie, że jesteście nawet w TVN? Archiwalne nagranie 5 min i 28 sek.
  Może nie pierwszoplanowa rola ale zawsze :)
  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/mlodosc-musi-sie-wyszumiec,207362.html

 • MilkyWayStudio's Gravatar MilkyWayStudio
  9 listopada 2016 at 11:53 | Permalink

  Film fajny, pozytywny ale spodziewałem się bardziej hmm „technicznego filmu” :) … Plus za realizacje ale czekam na odcinek napakowany lawina informacji jak w władcy barw.
  Pozdrawiam

  • DR5000.com's Gravatar DR5000.com
   10 listopada 2016 at 21:01 | Permalink

   Hmm… Jeśli nie widzisz lawiny informacji w „Czasie relaksu”, to przegapiasz coś bardzo ważnego w fotografii. Przegapiasz to, co doprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy. W filmie można podsłuchać każdy detal naszej rozmowy, rozmowy z fotografowanymi modelami, są wskazówki dotyczące pozowania, widać kąt światła, rodzaj lamp, zastosowany rodzaj modyfikatorów, nawet to, co doprowadziło nas do pomysłu na zdjęcie. A, że nie podaliśmy ile miliamperogodzin mają baterie w lampie SB-900…cóż, to dlatego, że to nie jest już fotografia. A ten film jest o fotografii. O tym, o czym nawet nie wiesz, że chcesz wiedzieć ;)

   • MilkyWaysStudio's Gravatar MilkyWaysStudio
    25 listopada 2016 at 08:40 | Permalink

    Nie jestem ignorantem … Myślę że dobrze wiecie o co mi chodziło :)

 • Beata's Gravatar Beata
  15 listopada 2016 at 07:52 | Permalink

  Cześć:)
  Dziękuję za filmik, bardzo ciekawy. Wprawdzie spodziewałam się czegoś bardziej naszpikowanego technicznymi detalami, ale myślę że tak jest nawet lepiej. Techniczne informacje da się znaleźć, gorzej z kulisami pracy tak doświadczonych fotografów.
  Po obejrzeniu filmu nasunęło mi się pytanie. Jak wyglądała kwestia zgody na publikację zdjęć osób prywatnych?
  Akredytacja fotografa dawała Wam uprawnienia do tego? Nie sądzę, żebyście dawali każdemu kwestionariusze do podpisania;).

  Czekam na kolejne filmy.
  Pozdrawiam

  • MilkyWayStudio's Gravatar MilkyWayStudio
   1 grudnia 2016 at 17:43 | Permalink

   Ludzie fotografowani są częścią imprezy masowej. Prawo nie wymaga zgody uczestników imprez masowych na publikację ich zdjęć jeśli wizerunek osoby stanowi wyłącznie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz czy publiczna impreza. Czyli można pstrykaś ludzi na festiwalach bez obaw.

 • Michał's Gravatar Michał
  29 listopada 2016 at 20:20 | Permalink

  Dobry.

  Zdjęcie z apocalyptica 1/25 ? Jakim cudem ostre tak z ręki ? ps. jak sie zespół twoj nazywał ?

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *